Na co se nás nejčastěji ptáte?

Jsou konzultace s nutričním specialistou opravdu zdarma?

Ano, všechny konzultace jsou zdarma. Platíte jen za doplňky stravy, které si můžete objednat na základě doporučení od našich specialistů.

V čem je metoda NATURHOUSE odlišná od ostatních metod či diet?

Především v osobním přístupu. Ke každému přistupujeme individuálně. Hubnutí je tedy efektivnější. Zároveň řešíme příčiny nadváhy a obezity. Naučíme vás, jak se správně stravovat. Takže budete schopní si udržet ideální váhu i poté, co přestanete chodit na konzultace ke svému specialistovi.

Nebudete mě mučit hlady?

Nebudeme. Naopak. Většina lidí je překvapena, že budou jíst více než do teď. Jídelníček, který vám sestavíme na míru, obsahuje velice pestrá a chutná jídla. A jako bonus jsou navíc i zdravá.

Budou mi chutnat vámi doporučená jídla?

Určitě. Námi sestavený jídelníček je lehký, pestrý a hlavně chutný. Je tvořený z běžně dostupných surovin a zároveň zohledňuje i vaše chuťové preference.

A to nejdůležitější – je zdravý.

Navíc nebudete muset nic složitě počítat či vážit.

Jak rychle budu hubnout?

Na tuto otázku neexistuje jednoduchá odpověď. Hubnutí je individuální záležitost. Každý člověk hubne jinak rychle. Záleží na vašem zdravotním stavu, pohybových možnostech a samozřejmě na tom, jestli dodržujete naše rady.

Každopádně první výsledky můžete na sobě pozorovat již po prvním týdnu.

V průměru u nás klienti hubnou 3 až 4 kilogramy za měsíc. Ve světle zázračných pilulek, které slibují zhubnutí desítek kilogramů za stejné období, se vám to může zdát málo. Mějte ale na mysli, že jsou to shozená kila, která se vám už nevrátí.

Budete mi nutit doplňky stravy?

Nutriční specialista vám doporučí, které doplňky stravy by byly pro vás ideální, abyste dosáhli rychleji svých cílů.

Metoda NATURHOUSE je založena na kombinaci doporučeného jídelníčku, produktů NATURHOUSE a lehkém pohybu. Jedině při dodržování metody NATURHOUSE Vám můžeme zaručit úbytek váhy až 1 kg za týden.

Jaké povahy jsou produkty NATURHOUSE?

Všechny doplňky fungují na přírodní bázi a jsou schválené Ministerstvem zdravotnictví.

Jaké vzdělání mají vaši nutriční specialisté?

Všichni nutriční specialisté jsou absolventy kurzů akreditovaných Ministerstvem školství. Zároveň podstupují pravidelná školení mezinárodního systému NATURHOUSE.

Opravdu musím chodit na konzultace každý týden?

Týdenní konzultace, které jsou zdarma, jsou velice důležité. Urychlují celý proces hubnutí, protože vám specialista může častěji dávat zpětnou vazbu. Upozorňovat vás na chyby ve stravování a zároveň vás podporovat a motivovat.

O hubnutí v Naturhouse jste mohli slyšet v těchto médiích: Blesk E15.cz ELLE Květy Glanc Betynka ČT24 ČT1 Prima tina Novinky