Sdílej se svými přáteli...

Nákup s nutričním terapeutem – proč jej zvolit?

Proč si k nákupu potravin přizvat odbornou pomoc?

Redukce kilogramů začíná již při samotném nakupování potravin.

Přesně vědět, kolik a čeho nakoupit, nemusí být vždy snadné. Nebojte se říci si o pomoc.

Publikováno: 15.5.2017

Jak jistě víte, pokud se snažíte zhubnout nebo jen změnit životní styl k lepšímu, potřebujete k tomu i změnu v celkovém stravování a návycích, které vedou ke stavbě správného jídelníčku.

Jistě vás napadne myšlenka, že prvním krokem k takovému kroku bude správný výběr potravin, ze kterých budete svůj jídelníček následně tvořit.

Zdravý rodinný nákup

Pokud ze své ledničky a spíže vyhodíte všechny nezdravé a nevhodné potraviny, máte v podstatě vyhráno.

Je důležité, aby vás při vaší snaze zhubnout podporovala celá rodina. Zapojte tak do změny životního stylu všechny členy domácnosti. Změna způsobu stravování přeci není jenom o hubnutí.

Snažte se je také navést na zdravou vlnu a uvidíte, že vše půjde najednou mnohem snadněji. A pokud budou přece jenom vyžadovat něco mimo „zdravý plán“, tak jistě nebudou líní si to občas dopřát mimo domov.

Ušetřete čas i peníze správným nákupem

Snažíte se nakupovat kvalitnější potraviny, ale trávíte v supermarketech více času studováním a porovnáváním etiket, než byste si představovali?

Výběr těch správných produktů a orientace v údajích na etiketách může být pro některé opravdovým oříškem. Zde přichází na řadu možnost poradit se o výběru a skladbě jídelníčku s odborníkem. Ten skutečně ušetří váš čas a vy si budete jisti, že víte, co kupujete.

V dnešní době moderních služeb je totiž k dispozici něco, čemu se říká asistovaný nákup. Jednoduše řečeno, zaplatíte si nejlépe nutričního terapeuta či specialistu, který s vámi zajde do vámi vybraného supermarketu a ukáže vám, jak nakupovat zdravě.

Nekupujte už zajíce v pytli

Probere s vámi krok po kroku po jakých potravinách se dívat, co u nich konkrétně sledovat, a kterým se rovnou obloukem vyhnout.

Někdy si nevědomky kupujete předražené rádoby „superpotraviny“, které se na etiketách pyšní jak jsou fit, slim, light, bez tuku či podobně, ale ve skutečnosti se jedná pouze o marketingový tah.

Tak se snadno může stát, že si sice koupíte jogurt s téměř nulovým procentem tuku, ale ve skutečnosti platíte pouze za ochucený škrob.

Věřte tomu, že orientace v etiketách může být někdy trochu klamavá. Je dobré se zaměřit na více aspektů než jen energetickou hodnotu potravin. Navíc správný poměr ceny a kvality je to, co všichni od kvalitního stravování očekáváme, no ne?

Na nic nečekejte. Objednejte se do Naturhouse dnes zdarma.
Běžná cena za konzultaci u specialistů je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v Naturhouse jste mohli slyšet v těchto médiích: Blesk E15.cz ELLE Květy Glanc Betynka ČT24 ČT1 Prima tina Novinky