Jaké zkušenosti s námi mají naši klienti?

Podívejte se, jak jsme pomohli lidem, kteří mají stejné zdravotní problémy, jako vy. Když jsme pomohli jim, můžeme pomoct i vám. Stačí se jen objednat na nezávaznou úvodní konzultaci.

*Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se můžou pro každého člověka lišit.

-39,9 kg
Hana Dufková před konzultací

Hana Dufková před konzultací

Hana Dufková po konzultaci

Hana Dufková po konzultaci

„Výživovou poradnu NATURHOUSE jsem objevila při nákupech. Nejprve jsem si myslela, že je to jen prodejna s potravinovými doplňky, ale potom mě zaujal slogan: Naučíme vás správně jíst! Mám sedavé zaměstnání, dědičné dispozice k „poněkud větší prostorové orientaci“, proto jsem dlouho neváhala. Domluvila jsem si první konzultaci a začala hubnout.“*

Chci si přečíst celý příběh

Hana Dufková, 54 let

Hana zhubla téměř 40 kg za 11 měsíců

Jak jste se dostala k NATURHOUSE?

Výživovou poradnu NATURHOUSE jsem objevila při nákupech. Nejprve jsem si myslela, že je to jen prodejna s potravinovými doplňky, ale potom mě zaujal slogan: Naučíme vás správně jíst!

Mám sedavé zaměstnání, dědičné dispozice k „poněkud větší prostorové orientaci“, proto jsem dlouho neváhala. Domluvila jsem si první konzultaci a začalahubnout.

Bylo něco, co Vás překvapilo?

Byla jsem mile překvapena, kolik jídla se může denně jíst. Paní poradkyně Blanka Krausová mi vše vysvětlila, včetně úpravy pitného režimu. Striktně jsem dodržovala pokyny a nedovolila si žádné vybočení.

Když se po týdnu na váze objevilo o 5 kilogramů méně, nevěřila jsem vlastním očím. Byla to silná motivace k tomu vydržet a pokračovat dál. Další nastala, jakmile si okolí začalo všímat změn v mém oblékání.

Bylo pro vás těžké změnit stravovací návyky?

Z počátku to bylo těžké, protože jsem neměla pevný stravovací režim a musela se naučit dbát na pravidelnost v jídle a zvýšit pitný režim.

Ale dalo se to zvládnout pomocí doma připravených krabiček, které jsem mohla vzít i do zaměstnání. Asi nejtěžší bylo odolat různým pochutinám a vyměnit je za zeleninu.

Co Vám na metodě NATURHOUSE nejvíc vyhovovalo?

Výhodou je variabilita jídelníčku, možnost okamžitě vidět výsledky a prokonzultovat další postup. Dáleosobní přístup „mé“ výživové poradkyně. A také to, že mi zatím šlo hubnutí i bez návštěv fitcentra, jen pomocí lehkého pohybu ve formě svižné chůze.

Jakých výsledků jste dosáhla a za jak dlouhou dobu?
Za necelý rok dodržování metody NATURHOUSE jsem zhubla téměř 40 kilogramů bez zdravotních následků. Cítím se báječně po fyzické i psychické stránce.

Nyní jsem ve stádiu udržování dosažené váhy a chystám se na pokračování hubnutí, abych se dostala k vysněnému výsledku.

Rodina mě podporuje, do hubnutí se úspěšně dala starší dcera. Jen řešíme stálý ženský problém, že nemáme co na sebe.

Co jste na dietě s NATURHOUSE nejvíc ocenila?

Hlavně to, že FUNGUJE! A také to, že jsem se naučila o sebe pečovat, co se jídla týče a neodbývat se rychlým občerstvením. Dietní plány mi dokonale vyhovují. Jsou pestré, z čerstvých surovin, velmi variabilní.

Paní dietoložka je vždy přizpůsobí těm potravinám, které jsou zrovna v sezóně. Poradí další recepty, další kombinace. Zvykla jsem si nosit si jídlo v krabičkách do zaměstnání, abych mohla dodržovat pravidelný režim.

Součástí metody NATURHOUSE je také užívání produktů. Které jste si nejvíc oblíbila?

Nejraději mám koncentráty, protože díky nim mám splněnou polovinu denní dávky tekutin a takéampulky FLUICIR.

Je něco, co byste chtěla vzkázat všem, kteří chtějí zhubnout?

Nevěřila jsem, že se dá v podstatě jednoduchou cestou dojít k vytoužené váze. Ale mám jedno doporučení pro všechny, kteří nemají víru v úspěch. Stačí mít cíl, pevnou vůli a odborníky z NATURHOUSE a kila jdou dolů!

Docházíte i nyní na konzultace?

Ano, stále jsem „pod dozorem“. Je to zapotřebí, abych si řádně zafixovala nové stravovací návyky. Navíc se chystám hubnout dál.

Chci skrýt tento příběh

Hana Dufková, 54 let

-57 kg
Marie Lomská před konzultací

Marie Lomská před konzultací

Marie Lomská po konzultaci

Marie Lomská po konzultaci

„Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky.“*

Chci si přečíst celý příběh

Marie Lomská, 54 let

Marie zhubla 57 kg

Jak jste se dostala k NATURHOUSE?

Celý život bojuji s váhou. Před dvaceti lety jsem sicezhubla, ale pak nabrala ještě jednou tolik. Navíc jsem před sedmi lety začala pracovat jen v noci. Skončila jsem na 135 kg a ručička na váze prostě nešla dolů.

Jednoho dne mě v obchodním centru cestou od lékaře oslovila asistentka NATURHOUSE a nabídla mi bioimpedanční analýzu těla. V tu chvíli jsem ani pořádně nevěděla, co to znamená, ale souhlasila jsem.

Bioimpedanční analýza, jak jsem se sama na vlastí kůži přesvědčila, spočívala v tom, že mě zvážila na speciální váze a změřila mi poměr vody a tuku v těle. Výsledky byly značně neuspokojivé až hrozivé, takže jsem velmi ochotně souhlasila s dietním plánem pod kontrolou dietoložky.

Bylo pro Vás těžké změnit své stravovací návyky?

Stravovací návyky jsem měla hodně špatné, dlouhé přestávky mezi jídlem, nezdravá strava atd. Začátky byly hodně krušné, ale zvykla jsem se stravovat podle dietního plánu. Dnes už si ani nedovedu představit, že bych se vrátila k původním stravovacím návykům.

Co Vám na metodě NATURHOUSE nejvíce vyhovovalo?

Na metodě NATURHOUSE mi vyhovovalo pestré složení stravyžádné hladověnínové recepty a doporučení a podpůrný přístup výživové poradkyně.

Jako další bonus spatřuji v tom, že jsem se naučila připravovat nová jídla, která chutnají i mému manželovi. Do dalšího hubnutí mě vždy motivovalo, že jsem každý týden viděla na vlastní oči, jak hubnu.

Na pravidelných týdenních kontrolách se snižovala nejen moje váha, ale také centimetry okolo pasu, boků a stehen. Výživová poradkyně Věrka mě vždy pochválila. A to je pak pocit k nezaplacení.

Co jste nejvíce při dietě ocenila?

Nejvíce jsem ocenila celkový přístup dietoložky. Vůbec se nepozastavovala nad mojí počáteční váhou, neurážela mě, ani si ze mě nedělala nejapné žerty. Prostě se mi maximálně snažila pomoct a poradit.

Jakých výsledků jste dosáhla a za jak dlouhou dobu?

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala naběžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře.

Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil.

Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Které přípravky jste si oblíbila?

Z přípravků mám nejraději čaje a pro případ mlsné si kupuji sušenky FIBROKI.

Docházíte i nyní na občasné návštěvy?

V nynější fázi na návštěvy docházím tak 1x za 6 týdnů. Je to z toho důvodu, abych si pořádně zafixovala nové stravovací návyky, pitný režim a ujistila se, že si svoji novou váhu držím.

Pokaždé moc ráda vidím poradkyni Věrku, která je mou inspirací a věrným rádcem. Jsem ráda, že hubnutí s NATURHOUSE šlo bez odříkání a hladu.

Cítím se skvěle a za to děkuji všem v Českých Budějovicích. Jsou to moc milí a fajn lidé.

Moc děkuji, bez vás bych to nikdy nezvládla!

Výsledky paní Marie

Hodnoty Váha Velikost oblečení
Původní 135 kg 5XL
Současné 78 kg 42
Rozdíl -57 kg 6 konf. velikostí
Chci skrýt tento příběh

Marie Lomská, 54 let

-33,5 kg
Dáša Štummerová před konzultací

Dáša Štummerová před konzultací

Dáša Štummerová po konzultaci

Dáša Štummerová po konzultaci

Mým prvním cílem, který jsem si stanovila hned na začátku, bylo dosáhnout váhy 90 kg. Ale když jsem viděla své výsledky, namotivovalo mě to k dalšímu hubnutí. Tím jsem se za osm měsíců dostala k ideální váze 66 kg. A věřte mi, je to skutečně krásný pocit!*

Chci si přečíst celý příběh

Dáša Štummerová

Dáša zhubla 34 kg

Moji cestu do NATURHOUSE provázel obdiv k mé kolegyni, když jsem zpozorovala, že pěkně hubne. Asi za tři měsíce jsem si dodala odvahu zeptat se, co je příčinou jejího hubnutí. A tak jsem se dostala do výživové poradny NATURHOUSE v Liberci.

Mou první návštěvu provázela nervozita, ale kladný a milý přístup pana dietologa Břetislava Miklase mi pomohl moji počáteční nervozitu překonat. Rozhodnutí, že jsou správnou cestou právě s NATURHOUSE, bylo na světě.

Již od mládí jsem byla plnoštíhlá a dodržování diet mi skutečno nešlo. Pokud jsem zhubla, okamžitě se během pár měsíců dostavil takzvaný jo-jo efekt. Tak to šlo stále dokola, až k mé váze 98,9 kg, se kterou jsem přišla do NATURHOUSE.

První dietní jídelníček po konzultaci 1. 2. 2011 mi vyrazil dech. Nemohla jsem uvěřit, že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla!

Největším problémem, který mě hodně potrápil, bylo naučit se dodržovat pitný režim. Druhá návštěva ve výživové poradně mě utvrdila, že jdu správným směrem, neboť moje váha byla o 3,7 kg nižší.

Pravidelné kontroly u výživového poradce každý týden se staly mou nedílnou motivací. Slovo „cvičení“ dříve nepatřilo do mého slovníku. Ovšem rady a přístup mého osobního dietologa mi ukázaly, že lehký pohyb je nedílnou součástí mého každodenního života.

Mým prvním cílem, který jsem si stanovila hned na začátku, bylo dosáhnout váhy 90 kg. Ale když jsem viděla své výsledky, namotivovalo mě to k dalšímu hubnutí.

Tím jsem se za osm měsíců dostala k ideální váze 66 kg. A věřte mi, je to skutečně krásný pocit! Z velikosti XXL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 38.

Nyní mám dobrý pocit ze sebe sama i svého těla, protože jít si koupit nové pěkné oblečení je mnohem snadnější a výběr je velmi pestrý.

Co se týče mé zdravotní stránky, nyní mám veškeré sledované hodnoty v normě. Obvodní lékař mi dokonce odebral léky na vysoký krevní tlak, protože je prostě již nadále nepotřebuju. Odměnou za snahu a zároveň hnací motor do dalších dnů mi byl obdiv přátel a kolegů.

Moje poslední oficiální návštěva v libereckém centru NATURHOUSE se uskutečnila 23. 9. 2011, ale pro mě určitě tou poslední nebude.

Vždy ráda navštívím skvělý tým dietologů Břetislava Miklase a Jarmilku Tomovou, s nimiž ráda proberu nejen udržovací režim mé nové váhy.

Nechci jen konzumovat exkluzivní výrobky jako je například koktejl, pudink a vláknina, ale také ukázat, že jejich práce nebyla marná, a že se neminula účinkem, protože mě skutečně naučili Nové výchově ve výživě.

Nyní vím, co, kdy a v jakém množství jíst a také mám uschované veškeré recepty z pestré diety, které vycházejí ze zásad středomořské stravy.

Oba dietologové mají můj obdiv a přeji jim mnoho dobrých a poslušných klientů! Já sama jejich náročnou práci velmi obdivuji.

Máte ode mne můj velký dík! Jste moc fajn!

Výsledky paní Dáši

Hodnoty Váha Velikost oblečení
Původní 99,5 kg 50
Současné 66 kg 38
Rozdíl -33,5 kg 6 konf. velikostí
Chci skrýt tento příběh

Dáša Štummerová

-31,5 kg
Hana Netolická před konzultací

Hana Netolická před konzultací

Hana Netolická po konzultaci

Hana Netolická po konzultaci

Přesvědčila jsem se, že nemá cenu držet „zaručené“ diety od kamarádek ani z různých časopisů. Nejlepší je svěřit se oprav­dovým odborníkům v NATURHOUSE, právě jim jsem opravdu vděčná za novou štíhlou figuru. NATURHOUSE změnil můj život k lepšímu. Svěřila se Hana Netolická, která zhubla 31,5 kg díky motivaci a podpoře výživové poradkyně v pardubickém dietetickém centru NATURHOUSE.*

Chci si přečíst celý příběh

Hana Netolická, 52 let

Hana zhubla 32 kg

Snad každá z žen zná ten „šťastný“ pocit, když se přiblíží další jubileum, všichni se ve­selí, blahopřejí, přesvědčují Vás, jak Vám to sluší, ale Vy přesto cítíte, že to není pravda, že byste chtěla opravdu vypadat lépe.

Vadí Vám ta přibývající kila, ale odbýváte se myšlen­kou, že teď není čas, až někdy jindy…

Stejně tak to bylo i se mnou. Občas jsem držela diety, ale dopadlo to vždycky stejně, pár dní hladovění a trápení a ztracená kila se zase vesele rychle vrátila a někdy jich ještě pár přibylo navíc.

Před pěti lety se mi poda­řilo radikálně zhubnout, s radostí jsem si po­řídila super nový šatník, ale když jsem před časem slavila další kulatiny – tentokrát již pa­desátiny – zase jsem se jen smutně koukala do své „hubené“ skříně a musela si jít koupit nový volnější model.

V červnu jsem úplnou náhodou při čekání na neteř zabloudila do Afi Paláce v Pardubicích, v němž sídlí dietetické centrum NATURHOU­SE.

Oslovila mě velmi příjemná asistentka Zu­zana s tím, abych poradnu navštívila a necha­la si bezplatně změřit množství tuku a vody v těle a vypočítat index BMI.

Zdráhala jsem se a říkala jsem si, že už stejně ničemu nevě­řím a vím, jak to zase dopadne. Přesto jsem se nechala přesvědčit.

A tak jsem se do „ze­štíhlujícího procesu“ opět pustila, tentokrát ale úplně jinak s vydanou pomocí mé osobní výživové poradkyně Mirky Chotašové.

Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzul­tace s ní není jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. 

Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například proje­vuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček.

Jídelníček, který mi každý týden sestavuje výživová poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý a je možné jej různě obměňovat, takže se ne­přejí.

Výživová poradkyně mi také doporučila, abych se stravovala pokud možno pravidelně a také mi poradila, které potraviny nezatěžují můj organismus.

Věřte nebo ne, ale dokonce mě začalo bavit i vaření. K tomu, abych redukci kilogramů ještě více podpořila, užívám ex­kluzivní výrobky NATURHOUSE, které jsou vyráběny na bázi bylin.

K mé spokojenosti také přispívá to, že jsem začala opět pravidel­ně cvičit.

Při dosažení úbytku 10 kg jsem si samou ra­dostí zatančila ve spodním prádle na váze. Nyní už mám dole 31,5 kilogramů, čímž jsem si splnila svůj stanovený cíl.

Do dietetického centra NATURHOUSE jsem přivedla několik dalších kamarádek a tak to teď táhneme spo­lečně. Navzájem se povzbuzujeme, radíme si s úpravou jídel a máme společně radost z každého ztraceného kila.

S radostí jsem zase otevřela svoji „hubenou“ skříň. S chutí vytahuji zapomenuté šatičky a kostýmky a každý se diví, kde tak skvěle na­kupuju a jak moc mi to sluší.

A já si říkám, že ještě štěstí, že jsem se dala tenkrát v červnu přesvědčit slečnou v bílém. V obchodech s oděvy se také pomalu s chutí rozhlížím a na ramínku už mi visí nové červené plesové šaty s úzkými ramínky. Těmi jsem se odměnila za svoji pevnou vůli a výdrž.

Teď už jen zbývá vyrazit do společnosti!

Hlavně jsem se přesvědčila, že nemá cenu držet „zaručené“ diety od kamarádek ani z různých časopisů.

Nejlepší je svěřit se oprav­dovým odborníkům v NATURHOUSE, právě jim jsem opravdu vděčná za novou štíhlou figuru.

Výsledky paní Hany

Hodnoty Váha Velikost oblečení
Původní 112 kg 52
Současné 80,5 kg 42
Rozdíl -31,5 kg 5 konf. velikostí
Chci skrýt tento příběh

Hana Netolická, 52 let

Už delší dobu jsem se snažila zhubnout. Vyzkoušela jsem spousty diet, ale po malém úbytku váhy jsem časem zase přibrala. Začala jsem mít i zdravotní problémy. Na internetu jsem našla poradnu NATURHOUSE. Dlouho jsem přemýšlela, jestli tam mám jít. Teď jsem ráda, že jsem se správně rozhodla.

Chci si přečíst celý příběh

Ivana Brožková, 43 let

Ivana zhubla 14 kg

Paní Ivana Brožková přišla do výživové poradny NATURHOUSE v Trutnově s cílem zhubnout a zbavit se zdravotních komplikací, které pramenily z nadváhy. Během 5 měsíců svého cíle dosáhla. Navíc zeštíhlela v pase a přes břicho o 13 cm a může si kupovat krásné, barevné a mladistvé oblečení v běžné konfekční velikosti 38. 

Paní Ivano, řekněte, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Už delší dobu jsem se snažila zhubnout. Vyzkoušela jsem spousty diet, ale po malém úbytku váhy jsem časem zase přibrala. Začala jsem mít i zdravotní problémy. Na internetu jsem našla poradnu NATURHOUSE. Dlouho jsem přemýšlela, jestli tam mám jít. Teď jsem ráda, že jsem se správně rozhodla.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše první konzultace?

První návštěva u výživové poradkyně Taťány Kačerové byla velmi příjemná. Poradkyně mě zvážila a změřila. Rozebrala se mnou BMI, tělesný tuk, zadržovanou vodu a s tím spojené zdravotní potíže. Pak jsme si povídaly o mém zdravotním stavu, mém jídelníčku a pitném režimu. Na základě toho jsem dostala jídelníček a k němu mi navrhla produkty, které mi pomáhaly při hubnutí. Hned po týdnu jsem se cítila lépe a zhubla jsem 2 kg, jak ukázalo následné měření. Byla jsem z toho nadšená!

Bez úpravy jídelníčku by nebylo možné dosáhnout požadovaných výsledků. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Přestala jsem jíst bílé pečivo, tučná jídla a uzeniny. Naopak jsem začala jíst více zeleniny a ovoce. Zařadila jsem do svého jídelníčku více ryb. Začaly mi chutnat výrobky ze sójových bobů. Tyto změny mi ale nijak nevadily, naopak jsem byla za ně ráda. Díky tomu se můj jídelníček obohatil.

Kromě úpravy jídelníčku a pravidelného pitného režimu jste užívala také produkty, které Vám pomáhaly na Vaší cestě za štíhlou postavou. Které z produktů jste si oblíbila?

Musím přiznat, že všechny produkty mi moc chutnaly. Oblíbila jsem si sušenky s granátovým jablíčkem FIBROKI, jsou totiž chuťově báječné a pomáhají zahánět nezvladatelné chutě na sladké. Po udržovací fázi, ve které jsem nyní, si určitě některé výrobky budu nadále chodit kupovat, protože mi velice vyhovují, chutnají mi a určitě mi i prospívají.

Výsledky svého snažení jste viděla co týden. Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Každý týden jsem se těšila na příjemné konzultace, které mě motivovaly vše dodržovat. Bylo vždy moc milé zavítat za milým personálem v trutnovském NATURHOUSE, poradit se s poradkyní Taťánou a cítit podporu a pomoc.

Jak se cítíte nyní lehčí 14 kg?

Jsem spokojená a cítím se skvěle. Všechny mé zdravotní potíže jsou pryč. Jsem velice ráda, že jsem NATURHOUSE navštívila. Děkuju výživové poradkyni Taťáně Kačerové a Pavlíně Karajani za podporu, pomoc a milý přístup.

Výsledky paní Ivany

[table colalign=“left|center|center|center|center|center|right“]
Hodnoty;Váha;Velikost oblečení
Původní;83,6 kg;48
Současné;69,2 kg;38
Rozdíl;-14,4 kg;5 konf. velikostí
[/table]
Chci skrýt tento příběh

Ivana Brožková, 43 let

O hubnutí v Naturhouse jste mohli slyšet v těchto médiích: Blesk E15.cz ELLE Květy Glanc Betynka ČT24 ČT1 Prima tina Novinky