Naturhouse Hostivice

Informace o pobočce

NATURHOUSE
Provozovatelem konzultací je společnost Naturhouse.
Stále se vám nedaří zhubnout a nevíte proč? Svěřte se do rukou nutričních specialistů z nutriční poradny Naturhouse Hostivice. Naučíme vás, jak se správně a zdravě stravovat. Dozvíte se, po jakých jídlech se cítíte unavení a po kterých jste plni energie. Budete hubnout přirozeně a bez hladovění. Všechny konzultace jsou v naší poradně zdarma!
Pondělí
Zavřeno
Úterý
Zavřeno
Středa
Zavřeno
Čtvrtek
Zavřeno
Pátek
Zavřeno
Sobota
Zavřeno
Neděle
Zavřeno

Adresa pobočky: Čsl. Armády 1705/15, 253 01 Hostivice

Kdo o vás bude na pobočce pečovat?

Myslete na vaše zdraví. Objednejte se na konzultaci zdarma ještě dnes!

Odkud do této pobočky klienti jezdí?

Hostivice
Praha 17
Rudná
Praha 13
Horoměřice
Unhošť
Buštěhrad
Praha 5

Zdravé a štíhlé tělo už nemusí být nedostižným snem, kterého se marně snažíte dosáhnout, ale může se stát realitou. Základem je vědět, kde vám dobře poradí a pomohou přiblížit se vysněnému ideálu. V prvním kroku se tak objednejte na vstupní konzultaci na pobočce Naturhouse Hostivice.

A jak to probíhá? Výživový poradce s vámi probere vstupní hodnoty a cíl, jakého chcete dosáhnout. Podle výšky, váhy, věku a fyzické aktivity sestaví vhodný jídelníček. Ten budete pečlivě dodržovat a pravidelně máte možnost průběžné konzultace, kde si ověříte, že jde všechno dobře a mužete se optat na nejrůznější detaily. Až se doberete k cílové váze, budete vděční za moment navštívení pobočky Naturhouse Hostivice.