Poradíme vám, jak ulevit bolavým a oteklým kloubům

Už delší dobu vám pohyb nedělá radost? Vyzkoušeli jste různé přípravky na klouby, ale nic vám nepomohlo? Známe způsob, jak ulehčit kloubům a jak se znovu cítit fit.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Hana -13 kg

  Pro mne nejhorší doba byl první týden po zahájení redukce. Tělo si však postupně zvyklo na jinou stravu. Odměnou pak byly každotýdenní váhové úbytky. Klouby už mě nebolí, chodím svižně (i do schodů), zkrátka je to opravdu rozdíl.

  Přečíst celý příběh
 • Lenka -24 kg

  Cítím se o 100 % lépe - jak psychicky, tak i fyzicky. S pomocí NATURHOUSE se cítím mnohem lépe. Pohyb už není tak náročný jako s těmi kily navíc.

  Přečíst celý příběh
 • Jana -51 kg

  Cítím se skvěle. Každé shozené kilo mi dávalo energii do dalších dní mého snažení. Bylo mi stále líp a líp. Dnes už chodím o jedné holi a doma a na zahradě už bez ní. Je to opravdový zázrak, ve který jsem nedoufala ani já ani můj lékař.

  Přečíst celý příběh

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Přijďte na nezávaznou konzultaci. Díky ní získáte

 • Odborná diagnostika

  Díky přesnému měření se dozvíte, kde máte v těle usazený tuk i jak moc jste zavodnění. Vysvětlíme vám, proč a jak to souvisí s bolestmi kloubů a jak se nevítaných zdravotních neduhů zbavit.

 • Jídelníček na míru

  Společně s výživovým poradcem si sestavíte vhodný jídelníček, který bude respektovat vaše preference i zdravotní omezení. Klouby lépe vyživíte a nižší hmotnost jim uleví. Znovu si začnete užívat pohyb.

 • Motivující a chápající přístup

  Všechny kroky vám srozumitelně vysvětlíme, zodpovíme všechny dotazy a dodáme podporu při celkové úpravě stravy. Získáte parťáka na cestu za lepším zdravím.

Co můžete očekávat?

Konzultace se specialistou na výživu NATURHOUSE každý týden bezplatně

Společně se setkáme každý týden. Zkonzultujeme výsledek změny jídelníčku a budeme aktivně pracovat na postupném zlepšení vaší kondice.

Naučíte se, jak jíst zdravě a přitom chutně

Potraviny, které společně vybereme, vám pomůžou ulevit od bolesti kloubů – a ještě si na nich pochutnáte.

Exkluzivní produkty NATURHOUSE

Naše potravinové doplňky jsou složené z výtažků z bylin, ovoce a zeleniny. Jsou zaregistrovány Ministerstvem zdravotnictví a lze je kombinovat s běžnými léky na bolest i artrózu kloubů. Produkty jsou to jediné, co u nás hradíte.

Chci diagnostiku a 3denní jídelníček na vyzkoušení

POUZE 527 KČ

Proč naše metoda funguje?

Máme konkrétní cíle

Přesně si určíme, jakých problémů s klouby se chcete zbavit. A dbáme na to, abyste svého výsledku s naší pomocí skutečně dosáhli.

Praktikujeme osvědčené metody

Středomořská dieta, ze které naše metoda vychází, je uznána Světovou zdravotnickou organizací (WHO) jako zdraví dlouhodobě prospěšná. Snížením hmotnosti budete klouby méně zatěžovat a uleví se vám.

Učíme vás nezávislosti ve stravování

Až se za pár měsíců rozejdeme, budete umět jíst zdravě – sami, a napořád. Naší pomoc už nebudete potřebovat.

Jsme profesionálové v oboru

Naši poradci jsou vyškolenými profesionály. Dbáme na to, aby se ve svém oboru neustále vzdělávali a vám tak mohli být co nejvíce prospěšní.

Rádi vám pomůžeme po celé České republice

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Konzultace stojí 527 Kč. Získáte bioimpendanční analýzu těla (% podkožního tuku, viscerální tuk, metabolický věk, hmotnost svalové hmoty, atd.) + vysvětlení výsledků poradcem.
Správné hubnutí Specialista odhalí chyby ve vašem jídelníčku. Zjistí, proč se vám nedaří zhubnout. Navrhne vám plán hubnutí. Jako bonus získáte 3denní jídelníček pro inspiraci.
Správné hubnutí Dle výsledků analýzy vašeho těla si společně s výživovým poradcem vyberete bylinný produkt k podpoře organismu. Bylinky k odbourání tuku nebo přebytečné tekutiny v těle, či k detoxikaci organismu.

Běžná cena na trhu 700 Kč
Souhlasím se zpracováním osobních údajů