S naší pomocí trvale zhubnete a naučíte se starat o své zdraví.
Jednoduše, bez drastických diet a hladovění.

 konzultace bez hladovění

Každý jsme jiný. To, co jednomu pomůže, může jinému způsobit problémy. Neexistují stravovací rady vhodné pro všechny zároveň.

Zjistíme, co pomůže právě vám

Ověříme, jak rychlý je váš metabolismus a v jaké jste kondici, kolik je ve vašem těle tuku a zda je správně hydratované. Zjistíme, jaké potraviny vašemu tělu pomůžou a kterým se raději vyhnout.

Společně sestavíme vyvážený jídelníček. Zdravý, chutný a dostupný.

Přijďte na nezávaznou konzultaci!

  • 30 minut s výživovým poradcem

  • 3denní jídelníček zdarma na vyzkoušení

  • Odborné posouzení vašeho životního stylu

  • Přesná diagnostika vašeho těla

V čem je systém NATURHOUSE jedinečný?

co můžete očekávat

Konzultace se specialistou na výživu NATURHOUSE každý týden bezplatně

Setkáte se s námi každý týden. Připravíme nový jídelníček, zeptáme se, co se podařilo, co vám vyhovuje a co je potřeba ještě zlepšit. Každý týden vás podpoříme na vaší zdravé cestě.

Přesná diagnostika vašeho těla

Naše doporučení vnikají na základě přesné diagnostiky vašeho těla. Vycházíme vstříc vašim preferencím i potřebám a děláme vše pro to, aby vám bylo lépe a kila šla postupně a zdravě dolů.

Exkluzivní produkty NATURHOUSE

Naše potravinové doplňky jsou složené z výtažků z bylin, ovoce a zeleniny a podporují přirozenou funkci metabolismu i celého těla. Jsou zaregistrovány Ministerstvem zdravotnictví a kombinovatelné s běžnými léky.

Proč naše metoda funguje?

Prokazatelné výsledky

Jídelníčky, díky kterým se budete cítit lépe, jsou inspirovány středomořskou kuchyní. Tento typ stravy je bohatý na vitamíny a výživné látky a má prokázaný prospěšný vliv na redukci hmotnosti i na celkové zdraví.

Dlouhodobý efekt

Nechceme, abyste dodržovali diety a hladověli. Chceme, abyste věděli, co a proč je pro vaše tělo dobré. Nový životní styl a způsob stravování pro vás nebude problém dodržet dlouhodobě.

Jsme odborníci

Spolupracujeme s certifikovanými specialisty, kteří vnímají svoji profesi jako poslání. Můžete se na ně s důvěrou obrátit, kdykoliv budete potřebovat.

Zdravé stravě se věnujeme už více než 20 let

Pomohli jsme tisícům spokojených klientů po celém světě. Věříme, že se k nim přidáte i vy.

S čím vám pomůžeme?