Vhodné stravování pomáhá předcházet zdravotním problémům

Uspěchaný životní styl, špatná strava, stres i nedostatek spánku se jako bumerang odráží na vašem zdravotním stavu. Kila šplhají nahoru, může se objevit vysoký tlak, zvýšený cholesterol, problémy s klouby, zažíváním… nebo když jde do tuhého – cukrovka.

Ukážeme vám, co všechno dokáže zdravé stravování.

Přijďte na nezávaznou konzultaci. Díky ní získáte

 • Přesnou diagnostiku

  Zjistíme, jestli jste ohroženi nebezpečným tukem mezi orgány a vysvětlíme vám, jak může souviset s vašimi zdravotními problémy. A poradíme, jak to změnit.

 • Konkrétní rady

  Zhodnotíme váš životní styl i způsob, jakým se stravujete. Pomůžeme vám nastartovat cestu ke zdravějšímu životu pomocí vyvážené, ale hlavně chutné stravy.

 • Rovnocenný přístup

  Naučíme vás osvojit si a dlouhodobě udržet zdravý životní styl. Budeme vám oporou, kdykoli ji budete potřebovat. Respektujeme vaše názory a preference.

Co můžete očekávat?

Konzultace se specialistou každý týden bezplatně

Společně se setkáme každý týden. Projdeme výsledky změny jídelníčku a dodáme vám motivaci v dalším postupu.

Ověřený jídelníček na míru

Jídelníček sestavíme podle potřeb vašeho těla i chutí. Vychází ze středomořské diety, která má prokazatelné účinky na různé typy zdravotních problémů.

Exkluzivní produkty NATURHOUSE

Naše potravinové doplňky jsou složené z výtažků z bylin, ovoce a zeleniny. Jsou na přírodní bázi a dlouhodobě pomáhají zlepšit tělesnou kondici. Produkty jsou to jediné, co si u nás hradíte.

Chci diagnostiku a 3denní jídelníček na vyzkoušení

POUZE 527 KČ

Proč naše metoda funguje?

Máme celostní přístup

Víme, že zlepšení kondice pomůže nejen vašemu tělu, ale i vaší psychice. V osvojení zdravějších stravovacích návyků vás budeme maximálně podporovat.

Jsme profesionálové v oboru

Naši poradci jsou vyškolenými profesionály. Dbáme na to, aby se ve svém oboru neustále vzdělávali a vám tak mohli být co nejvíce prospěšní.

Zajímají nás výsledky

Máme jasný cíl – chceme, aby se vám ulevilo a máme radost, když vidíme, jak si znovu užíváte svého života.

Tisíce spokojených zákazníků jako důkaz

Naše pobočky úspěšně fungují přes 20 let po celém světě. Přidejte s k našim spokojeným zákazníkům.

Rádi vám pomůžeme po celé České republice

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Konzultace stojí 527 Kč. Získáte bioimpendanční analýzu těla (% podkožního tuku, viscerální tuk, metabolický věk, hmotnost svalové hmoty, atd.) + vysvětlení výsledků poradcem.
Správné hubnutí Specialista odhalí chyby ve vašem jídelníčku. Zjistí, proč se vám nedaří zhubnout. Navrhne vám plán hubnutí. Jako bonus získáte 3denní jídelníček pro inspiraci.
Správné hubnutí Dle výsledků analýzy vašeho těla si společně s výživovým poradcem vyberete bylinný produkt k podpoře organismu. Bylinky k odbourání tuku nebo přebytečné tekutiny v těle, či k detoxikaci organismu.

Běžná cena na trhu 700 Kč
Souhlasím se zpracováním osobních údajů