Dieta při cukrovce? Řešením je středomořská strava

Pomůžeme vám zatočit s nevhodnými stravovacími návyky a nadváhou či obezitou, které mají přímý vliv na cukrovku 2. typu. Zapomeňte na zázračné diety a zkuste lehkou, chutnou středomořskou stravu plnou vitamínů a zdraví prospěšných látek.

Dostatek ryb a zdravých tuků se postará o to, aby vám bylo každý den lépe.

Přijďte na nezávaznou konzultaci. Díky ní získáte

 • Přesné informace o tom, jak si vede vaše tělo

  Zjistíte, zda a kolik máte tuku mezi orgány. Ten zvyšuje inzulínovou rezistenci a riziko cukrovky. Poradíme vám, jak se ho zbavit.

 • Posouzení vašeho stávajícího jídelníčku

  Jak vaše současná strava ovlivňuje hladinu cukru v krvi? Specialista detailně posoudí váš jídelníček a navrhne jeho úpravu. A to tak, aby byl nejen zdravý, ale také vám chutnal.

 • Pomocnou ruku

  Vážíme si toho, že se s důvěrou obracíte právě na nás. Naši specialisté jsou pro vás dostupní na telefonu a e–mailu i mimo sjednané kontrolní schůzky. Tak se vám pomoci dostane kdykoliv, kdy jí budete potřebovat.

Co můžete očekávat?

Konzultace se specialistou NATURHOUSE každý týden bezplatně

Každý týden se setkáte s výživovým poradcem. Společně zkonzultujete váš pokrok tak, aby trvale napomáhal zlepšení vašeho zdravotního stavu.

Individuální jídelníček, který respektuje rady lékaře

Budeme respektovat doporučení vašeho lékaře i vaše osobní preference – jak při sestavování jídelníčku, tak během celého procesu vašeho hubnutí.

Exkluzivní produkty NATURHOUSE

Naše potravinové doplňky jsou složené z výtažků z bylin, ovoce a zeleniny. Jsou na přírodní bázi, podporují lepší funkci organismu při zátěži a hubnutí a je možné je kombinovat s většinou běžných léků. Produkty jsou to jediné, co u nás hradíte.

Chci diagnostiku a 3denní jídelníček na vyzkoušení

POUZE 527 KČ

Proč naše metoda funguje?

Spolupracujeme pouze s profesionálními poradci

Dbáme na to, aby naši výživoví poradci měli dostatečné vzdělání. Vy tak máte jistotu, že jste skutečně v dobrých rukou.

Respektujeme vás jako člověka

Změna stravování s cukrovkou má svá specifika i omezení. Víme to a chápeme, jak důležitý je pro vás individuální přístup.

Nevěříme na zázraky

Negarantujeme zázračné vyléčení vaší nemoci, ale chceme, aby vám bylo lépe a do života se vám vrátila radost.

S pomocí specialisty se naučíte zdravé stravovací návyky, které vám zůstanou i po skončení naší spolupráce. O své zdraví se tak postaráte naprosto nezávisle.

Úprava stravy podle naší metody bohužel není vhodná pro klienty s cukrovkou 1. typu a konzultace jim nedoporučujeme.

Prověřilo si nás už několik tisíc zákazníků

A to po celém světě. Pracujeme s metodou, jejíž účinnost je skutečně prokazatelná.

Rádi vám pomůžeme po celé České republice

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Konzultace stojí 527 Kč. Získáte bioimpendanční analýzu těla (% podkožního tuku, viscerální tuk, metabolický věk, hmotnost svalové hmoty, atd.) + vysvětlení výsledků poradcem.
Správné hubnutí Specialista odhalí chyby ve vašem jídelníčku. Zjistí, proč se vám nedaří zhubnout. Navrhne vám plán hubnutí. Jako bonus získáte 3denní jídelníček pro inspiraci.
Správné hubnutí Dle výsledků analýzy vašeho těla si společně s výživovým poradcem vyberete bylinný produkt k podpoře organismu. Bylinky k odbourání tuku nebo přebytečné tekutiny v těle, či k detoxikaci organismu.

Běžná cena na trhu 700 Kč
Souhlasím se zpracováním osobních údajů