Poradíme vám, jak snížit vysoký krevní tlak. Přirozeně a jednoduše

Pomůžeme vám snížit krevní tlak a celkově posílit vaše zdraví přirozenou cestou pomocí zdravého stravování.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Lenka -22 kg

  Po celou dobu hubnutí jsem se netrápila tím, že držím nějakou dietu, protože to bylo spíš o změně jídelníčku. Takže ne, tentokrát to těžké nebylo. Cítím se lépe a nejsem tolik unavená. Také se mi upravil kolísavý krevní tlak.

  Přečíst celý příběh
 • Věra -11 kg

  Vnitřně lehčí víc než o 10.5 kg. Naopak mi to přidalo na sebevědomí. A i můj přítel oceňuje můj úbytek na váze a vnitřní proměnu. Ještě bych chtěla dodat, že už žádné léky na vysoký krevní tlak a cholesterol NEBERU.

  Přečíst celý příběh

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Přijďte na nezávaznou konzultaci. Díky ní získáte

 • Posouzení vašeho stávajícího jídelníčku

  V čem vám prospívá vaše strava, a v čem naopak ubližuje? Specialista detailně posoudí váš jídelníček a zjistí, jak vaše strava a životní styl ovlivňuje výši krevního tlaku. Podle toho váš jídelníček upraví tak, aby nejen prospíval, ale také vám chutnal.

 • Detailní informace o vašem těle

  Změříme vám tuk mezi orgány, který zvyšuje riziko vysokého krevního tlaku a srdečních onemocnění. Zjistíte, kolik ho v těle máte a poradíme vám, jak se ho zbavit.

 • Pozitivní a motivující přístup

  Ať je váš vysoký tlak způsobený nadváhou, přílišným stresem nebo jinými příčinami, společně najdeme takové řešení, které vám pomůže cítit se lépe.

Co můžete očekávat?

Konzultace se specialistou na výživu NATURHOUSE každý týden bezplatně

Společně se setkáme každý týden. Zkonzultujeme výsledek změny jídelníčku a dodáme vám motivaci v dalším postupu.

Individuální jídelníček na míru

Zkušený specialista pro vás připraví jídelníček inspirovaný chutnou středomořskou stravou, jednoduchý na přípravu a plný jídel, která jsou vhodná pro cévní soustavu.

Exkluzivní produkty NATURHOUSE

Naše potravinové doplňky jsou složené z výtažků z bylin, ovoce a zeleniny. Jsou na přírodní bázi a tělu prospěšné. Doplňky jsou to jediné, co u nás hradíte.

Chci diagnostiku a 3denní jídelníček na vyzkoušení

POUZE 527 KČ

Proč naše metoda funguje?

Stravovací návyky pomáhají ve zdraví

Ať už je váš vysoký tlak důsledkem stresu, nezdravé stravy, životního stylu nebo genetiky, naučíme vás takové stravovací návyky, které pomůžou zlepšit zdraví.

Věříme osvědčeným postupům

Náš jídelníček vychází ze středomořské diety. Ta je chápána jako zdravý, a dlouhodobě osvědčený způsob, jak si trvale udržet zdravou hmotnost a zlepšit kondici.

Na vysoký tlak se díváme celostně

Prozradíme vám nejen to, jaké jídlo je dobré, ale především to, jak se s jeho pomocí cítit lépe – fyzicky i duševně.

Zajímáme se nejen o váš problém, ale především o vás jako o člověka.

Chceme, abyste byli zdraví i bez nás

Až se za pár měsíců rozejdeme, budete vědět, jak správně jíst. Tak si udržíte nejen optimální krevní tlak, ale i celkové zdraví. Sami, bez cizí pomoci.

Rádi vám pomůžeme po celé České republice

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Konzultace stojí 527 Kč. Získáte bioimpendanční analýzu těla (% podkožního tuku, viscerální tuk, metabolický věk, hmotnost svalové hmoty, atd.) + vysvětlení výsledků poradcem.
Správné hubnutí Specialista odhalí chyby ve vašem jídelníčku. Zjistí, proč se vám nedaří zhubnout. Navrhne vám plán hubnutí. Jako bonus získáte 3denní jídelníček pro inspiraci.
Správné hubnutí Dle výsledků analýzy vašeho těla si společně s výživovým poradcem vyberete bylinný produkt k podpoře organismu. Bylinky k odbourání tuku nebo přebytečné tekutiny v těle, či k detoxikaci organismu.

Běžná cena na trhu 700 Kč
Souhlasím se zpracováním osobních údajů