Věra Koucká (42 let)

vysoký tlak
vysoký cholesterol
předtím

předtím

potom

potom

-11 kg

Paní Věra Koucká se rozhodla změnit svůj životní styl v momentě, kdy skončila u své ošetřující lékařky s bolestí hlavy a hrstí plné prášků. Začala hledat na internetu, až našla výživovou poradnu NATURHOUSE v Turnově. Po 5 měsících je lehčí o 10,5 kg, štíhlejší přes boky o 14 cm a může nosit mladistvé oblečení v běžné konfekční velikosti 38 až 40. Je pohyblivější a má více energie na to, aby stačila svým dvěma synům ve sportu. I přítel Věry oceňuje její vnitřní a vnější proměnu.

 

Paní Věrko, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

 

V květnu roku 2015 jsem musela navštívit svoji paní doktorku pro neuvěřitelnou bolest hlavy. Ta mně změřila krevní tlak a vyděsila se měla jsem 200/100, tak mně nasadila léky a ještě odebrala krev. Ve výsledcích z krve se zjistila vysoká hladina cholesterolu a opět jsem dostala další léky. A tak jsem začala hledat pomoc na internetu.

 

Tam jsem našla odkaz na zdravý jídelníček od NATURHOUSE. Vyplnila jsem svoje míry a požádala jsem o zdravý jídelníček. Do tří dnů se mně ozvala milá paní Lenka Tomčo z NATURHOUSE v Turnově. Tak jsme si dohodly první schůzku. Moc mě potěšilo, že tato poradna je tak blízko mého bydliště.

 

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

 

Ano, pamatuji, uvítala mě milá, usměvavá výživová poradkyně Lenka Tomčo.  Začaly jsme si povídat, co mě přivádí do této poradny. Tak jsem se svěřila se svými zdravotními problémy a zjistily jsme tak trochu mé špatné stravovací návyky.

 

Paní Lenka mě zvážila a změřila a dala mi jídelníček na míru s pár radami na začátek. Po první schůzce jsem měla moc dobrý pocit.

 

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

 

Velký a pravidelný příjem potravin. Hlavně zeleninu, ta mně moc pomáhala zahánět chutě a vzít si něco nevhodného. Od té doby, co jsem začala s dopolední a odpolední ovocnou svačinou, tak jsem vyřadila bílý cukr a sladkosti z jídelníčku.

 

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

 

Velkou a milou podporu paní Lenky při mých otázkách, co mohu a nemohu jíst. Úbytek na váze a i na cm. Vždy se zeptala, jak se mám a jak se mně daří dodržovat jídelníček a hlavně čas mezi jídly.

 

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

 

U mě to byla hlavně snídaně. Vstávám brzy ráno a než jsem začala s úpravou hmotnosti, tak jsem snídani vynechávala, a to byla velká chyba.

 

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

 

Velmi jsem si oblíbila FIBROKI vlákninu s býlím jogurtem a ovocem k odpolední svačině. A sušenky FIBROKI s příchutí jablíčka ke sladké snídani s caro a mlékem.

 

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

 

Ano, pokračuji s vlákninou FIBROKI s jogurtem a ovocem jako odpolední svačinou. A nebo bez ovoce jako druhou večeří.

 

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

 

Ne, nepřipadalo. Měla jsem výbornou poradkyni, která mně dala plán a toho jsem se držela, a šlo to jak po drátkách.

 

Jak se cítíte nyní lehčí o 10.5 kg?

 

Úplně jiný člověk. Vnitřně lehčí víc než o 10.5 kg. Naopak mi to přidalo na sebevědomí. Jsem pohyblivější a mám i více energie na to, abych stačila mým dvěma synům ve sportu, a toho si moc cením.

 

A i můj přítel oceňuje můj úbytek na váze a vnitřní proměnu. Ještě bych chtěla dodat, že už žádné léky na vysoký krevní tlak a cholesterol NEBERU.

 

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

 

Ani ne, jen jsem začala chodit na pravidelné procházky s naší jorkšírkou Jessi.

 

Jste na konci své cesty. Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

 

Ano, plánuji, i když to nebude pravidelné, tak si návštěvu u paní Lenky Tomčo neodpustím aspoň jednou měsíčně. Moc děkuju Lence Tomčo, je ze mě nový člověk.


* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Věra to s naší pomocí zvládla. Pomůžeme i vám. Začněte stejně jako Věra. Odešlete vyplněný formulář a přijďte na nezávaznou konzultaci.

Správné hubnutí Konzultace stojí 527 Kč. Získáte bioimpendanční analýzu těla (% podkožního tuku, viscerální tuk, metabolický věk, hmotnost svalové hmoty, atd.) + vysvětlení výsledků poradcem.
Správné hubnutí Specialista odhalí chyby ve vašem jídelníčku. Zjistí, proč se vám nedaří zhubnout. Navrhne vám plán hubnutí. Jako bonus získáte 3denní jídelníček pro inspiraci.
Správné hubnutí Dle výsledků analýzy vašeho těla si společně s výživovým poradcem vyberete bylinný produkt k podpoře organismu. Bylinky k odbourání tuku nebo přebytečné tekutiny v těle, či k detoxikaci organismu.

Běžná cena na trhu 700 Kč
Souhlasím se zpracováním osobních údajů