Odlehčete vašemu zažívání. Díky vyvážené stravě se vám bude žít lépe

Základem zdravého těla je zdravý trávicí systém. Naučíme vás jíst tak, abyste ulevili vašim střevům i žaludku. Začněte si užívat života bez obtěžujícího říhání, plynatosti, nevolnosti či pálení žáhy.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Jindřich -15 kg

  Bylo pro mě velmi povzbuzující se každý týden dozvědět, že jsem opět o něco lehčí. Cítím se podstatně lépe. Dlouhodobě jsem měl velké problémy s pálením žáhy. To už je dnes minulostí.

  Přečíst celý příběh
 • Jitka -24 kg

  Každý týden jsem na konzultaci viděla výsledek, jak na váze, tak kolem pasu, břicha a boků. Je to super pocit moci si koupit oblečení v menší velikosti. Celkově se cítím lépe, svěží, plná energie.

  Přečíst celý příběh
 • Bohumila -18 kg

  Cítím se skvěle, mám zvýšené sebevědomí, více energie, nezadýchávám se. Lidé kolem mě mi říkají, že vypadám lépe než dřív, což mě moc těší. Hlavně jsem ráda, že obléknu věci, které jsem nosila dřív.

  Přečíst celý příběh
 • Jana -29 kg

  Hned po prvním měsíci jsem pociťovala rozdíl. Jednalo se hlavně o to, že jsem nebyla tolik unavená a cítila se svěží a nabitá energií. Když se zamýšlím nad tím, jak jsem strašně dlouho chtěla zhubnout, tak nechápu, proč jsem do toho nešla dříve.

  Přečíst celý příběh
 • Lenka -22 kg

  Po celou dobu hubnutí jsem se netrápila tím, že držím nějakou dietu, protože to bylo spíš o změně jídelníčku. Takže ne, tentokrát to těžké nebylo. Cítím se lépe a nejsem tolik unavená. Také se mi upravil kolísavý krevní tlak.

  Přečíst celý příběh
 • Hana -13 kg

  Pro mne nejhorší doba byl první týden po zahájení redukce. Tělo si však postupně zvyklo na jinou stravu. Odměnou pak byly každotýdenní váhové úbytky. Klouby už mě nebolí, chodím svižně (i do schodů), zkrátka je to opravdu rozdíl.

  Přečíst celý příběh
 • Marcela -33 kg

  Dostalo se mi nespočet pochval, navléknu se do oblečení, na které jsem před tím jen koukala, jsem spokojená a mám energie na rozdávání, co víc si přát?

  Přečíst celý příběh
 • Lenka -25 kg

  To se snad nedá ani slovy popsat a člověk, který to nezažil, nemůže pochopit, jak se cítím. Je mi jednoduše skvěle. Mám hodně energie, nemusím tolik spát a stejně jsem odpočatější než dříve.

  Přečíst celý příběh
 • Vladimír -32 kg

  Bylo to jednodušší, než jsem si myslel. Bez diety a hladu jsem se projedl ke štíhlosti. Jsem rychlejší, aktivnější a veselejší. Spokojený, pohyblivější, cítím se skvěle.

  Přečíst celý příběh
 • Lenka -24 kg

  Cítím se o 100 % lépe - jak psychicky, tak i fyzicky. S pomocí NATURHOUSE se cítím mnohem lépe. Pohyb už není tak náročný jako s těmi kily navíc.

  Přečíst celý příběh
 • Helena -40 kg

  Cítím se dobře a jsem vděčná za to, že jsem dokázala zhubnout bez hladu a chuťového odříkání. Navíc jsem hubla postupně a neměla jsem žádné problémy. Největší radost mám, že si můžu koupit oblečení, jaké se mi líbí v běžné konfekční velikosti 42.

  Přečíst celý příběh
 • Věra -27 kg

  Cítím se skvěle, koupím si na sebe pěkné oblečení. Začala jsem dokonce znovu po 30 letech lyžovat, v létě jezdím s rodinou na kole. Jsem krásná a mám se ráda.

  Přečíst celý příběh
 • Monika -33 kg

  Na začátku jsem měla cíl upravit svoji hmotnost alespoň o 10 kg. Když jsem pak viděla, jak to krásně jde, tak jsem laťku posouvala pořad níž a níž. Nyní se cítím skvěle. Z okolí slyším jenom pozitivní ohlasy.

  Přečíst celý příběh
 • Martin -45 kg

  Docela mě překvapilo, že jsem měl jíst takové množství jídla a hodně pít. Dříve pro mě totiž slovo dieta znamenalo odříkání a hladovění. Věděl jsem, že bych se nezvládl trápit hlady. Být štíhlý je super pocit. Hned se cítím minimálně o deset let mladší.

  Přečíst celý příběh
 • Jaroslava -13 kg

  Také jsem si mohla koupit šaty velikost 48, z čehož jsem nadšená. Jsem milovnice šatů a v menší velikosti je super výběr. Příště to bude ještě menší velikost, což je pak odměna za trpělivost a pravidelnost.

  Přečíst celý příběh
 • Věra -11 kg

  Vnitřně lehčí víc než o 10.5 kg. Naopak mi to přidalo na sebevědomí. A i můj přítel oceňuje můj úbytek na váze a vnitřní proměnu. Ještě bych chtěla dodat, že už žádné léky na vysoký krevní tlak a cholesterol NEBERU.

  Přečíst celý příběh
 • Lucie -48 kg

  Jak po fyzické, tak i psychické stránce. Je opravdu hezké slyšet chválu z úst manžela, dětí, rodiny, přátel a lidí z mého okolí, protože změna je opravdu zásadní a nepřehlédnutelná. Otevřely se mi i možnosti lépe se oblékat a myslím, že i to je pro každou ženu odměna.

  Přečíst celý příběh

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Přijďte na nezávaznou konzultaci. Díky ní získáte

 • Konkrétní rady na potíže se zažíváním

  Naši specialisté se pokusí identifikovat možné příčiny vašich zažívacích problémů, chyby ve stravování a zhodnotí i celkový životní styl. Společně pak sestavíte vhodný plán, jak se problémů efektivně zbavit.

 • Jídelníček na míru

  Ukážeme vám, že zdravé potraviny můžou být i chutné a lehce dostupné a sestavíme jídelníček, který bude respektovat vaše preference i zdravotní omezení.

 • Podporující a celostní přístup

  Kromě potíží, se kterými k nám přicházíte, nás zajímá vaše zdraví a tělo jako celek. Budeme vás motivovat k tomu, abyste se díky zdravé stravě a nenáročnému pohybu znovu cítili skvěle.

Co můžete očekávat?

Konzultace se specialistou NATURHOUSE každý týden bezplatně

Každý týden společně zkonzultujeme, jak se cítíte. Na každý týden dostanete nový jídelníček podle vašich potřeb, aby byla vaše strava nejen zdravá, ale také pestrá a vyvážená.

Exkluzivní produkty NATURHOUSE

Produkty z výtažků z bylin, ovoce a zeleniny podporují přirozenou funkci vašeho organismu. Jsou zaregistrovány Ministerstvem zdravotnictví a lze je kombinovat s běžnými léky na potíže se zažíváním a nadýmáním.

Nezávislost ve stravování

Po skončení naší spolupráce budete vědět, jak se o sebe starat tak, aby vám bylo dobře. Bez cizí pomoci,  drastických diet, hladovění či sebezapření.

Chci diagnostiku a 3denní jídelníček na vyzkoušení

POUZE 527 KČ

Proč naše metoda funguje?

Pracujeme s celosvětově uznávanou metodou

Jídelníčky, díky kterým se budete cítit lépe, jsou inspirovány vyváženou středomořskou stravou. Vitamíny a látky v ní obsažené jsou prospěšné celému organismu včetně potíží s průjmem, zácpou, nadýmáním a plynatostí, pálením žáhy a problémy s trávením všeobecně.

Zajímáme se o detaily

Jak moc jste zavodnění, a co to pro vás znamená? Jak nebezpečné je usazení tuku mezi orgány a týká se i vás? Poradíme vám, jak se znovu dostat do kondice.

Pracujeme profesionálně

Dbáme na to, aby všichni naši poradci získali odpovídající vzdělání a stále si ho rozšiřovali. Můžete očekávat naprosto profesionální poradenství a podporu.

Jsme celosvětově úspěšní

Naši poradci už pomohli tisícům spokojených klientů před vámi, a to po celém světě. Přidejte se k těm, kterým se podařilo trvale zlepšit své zdraví.

Rádi vám pomůžeme po celé České republice

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Konzultace stojí 527 Kč. Získáte bioimpendanční analýzu těla (% podkožního tuku, viscerální tuk, metabolický věk, hmotnost svalové hmoty, atd.) + vysvětlení výsledků poradcem.
Správné hubnutí Specialista odhalí chyby ve vašem jídelníčku. Zjistí, proč se vám nedaří zhubnout. Navrhne vám plán hubnutí. Jako bonus získáte 3denní jídelníček pro inspiraci.
Správné hubnutí Dle výsledků analýzy vašeho těla si společně s výživovým poradcem vyberete bylinný produkt k podpoře organismu. Bylinky k odbourání tuku nebo přebytečné tekutiny v těle, či k detoxikaci organismu.

Běžná cena na trhu 700 Kč
Souhlasím se zpracováním osobních údajů