Jindřich Dvořák (39 let)

předtím

předtím

potom

potom

-15 kg

Pana Jindřicha Dvořáka do výživové poradny NATURHOUSE v České Lípě nepřivedla manželka, která tuto poradnu vlastní a provozuje, ale moment s prasklými kalhotami. Po 10 týdnech je lehčí o 14,4 kg, štíhlejší přes břicho o 13 cm a jako kuchař začal experimentovat s lehčími jídly. Nyní má také více energie a pálení žáhy je minulostí.

 

Jindro, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

 

Po novém roce jsem začal slýchat od kolegů v práci čím dál tím víc častěji to, zda jsem nepřibral. Poslední kapkou byly prasklé kalhoty. A znáte to, kovářova kobyla chodí bosa.

 

Tak jsme se s manželkou domluvili, že když už je tou výživovou poradkyní, tak zkusím se svým životním stylem něco udělat.

 

Začal jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňoval?

 

Nejvíce mě zaujalo složení jídelníčku, což mě motivovalo i po profesní stránce. Se svou profesí kuchaře jsem začal vymýšlet nové pokrmy a nové kombinace potravin tak, aby zapadaly do zásad redukčního stravování.

 

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

 

S manželkou jsme stravování konzultovali každý den, nicméně týdenní kontroly v poradně NATURHOUSE mě ujišťovaly v posunutí zase o kus dál. Bylo pro mě velmi povzbuzující se každý týden dozvědět, že jsem opět o něco lehčí.

 

K tomu, aby člověk upravil svou hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

 

Především jsem začal zařazovat mnohem více zeleniny a zkoušel jsem pro mě nové potraviny jako tofu, sójové maso, tempeh, Šmakoun apod.

 

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbil?

 

Jednoznačně mi vyhovovala a vyhovuje vláknina FIBROKI a sušenky FIBROKI, protože chutě na sladké zpočátku byly. Z hlavních produktů si nejvíce vybavuji ampule LEVANAT, po kterých jsem se cítil lépe a srovnávaly mé zažívání.

 

Myslím, že na vláknině a sušenkách zůstanu dlouhodoběji. Sušenky mi velmi chutnají a kávu bez nich už si nedovedu představit a vláknina – to už je takový můj rituál.

 

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

 

Možná zpočátku, než jsem si já a moje tělo zvykli na změny v jídelníčku. Dnes už je to rutina.

 

Jak se cítíte nyní lehčí o 14,4 kg?

 

Cítím se podstatně lépe. Dlouhodobě jsem měl velké problémy s pálením žáhy. To už je dnes minulostí.

 

Kombinoval jste hubnutí se cvičením?

 

Ne. Každopádně dnes už mám více energie a rád si se synem zajdu zahrát ven florbal.

 

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

 

Už kvůli tomu, že je má žena výživovou poradkyní, tak ano. Samozřejmě ale z mé vlastní vůle.


* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jindřich to s naší pomocí zvládl. Pomůžeme i vám. Začněte stejně jako Jindřich. Odešlete vyplněný formulář a přijďte na nezávaznou konzultaci.

Správné hubnutí Konzultace stojí 527 Kč. Získáte bioimpendanční analýzu těla (% podkožního tuku, viscerální tuk, metabolický věk, hmotnost svalové hmoty, atd.) + vysvětlení výsledků poradcem.
Správné hubnutí Specialista odhalí chyby ve vašem jídelníčku. Zjistí, proč se vám nedaří zhubnout. Navrhne vám plán hubnutí. Jako bonus získáte 3denní jídelníček pro inspiraci.
Správné hubnutí Dle výsledků analýzy vašeho těla si společně s výživovým poradcem vyberete bylinný produkt k podpoře organismu. Bylinky k odbourání tuku nebo přebytečné tekutiny v těle, či k detoxikaci organismu.

Běžná cena na trhu 700 Kč
Souhlasím se zpracováním osobních údajů