Martin Smolka (39 let)

únava
předtím

předtím

potom

potom

-45 kg

Pan Martin Smolka přišel do výživové poradny NATURHOUSE v OC Laso se 143 kg. Necítil se dobře, býval unavený a dokonce mu ošetřující lékař chtěl nasadit léky. Po 5,5 měsících díky úpravě stravování a užívání produktů odložil závaží o 45,3 kg, zeštíhlel přes břicho o 38 cm a může nosit slušivé mladistvé oblečení v běžné konfekční velikosti L-XL.

 

Martine, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

 

Nadváha, vlastně obezita. Bylo hrozné vážit více než 140 kg, tahat se s tím závažím. Necítil jsem se dobře, často jsem býval unavený, hodně se potil.

 

Lékař už mi hrozil různými prášky, pokud se sebou něco neudělám. Říkal jsem si, že jsem příliš mladý na to užívat kvanta léků. Tak jsem hledal na internetu, až jsem našel výživovou poradnu NATURHOUSE v ostravském Lasu.

 

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

 

Měření, vážení a seznámení se s metodou. Docela mě překvapilo, že jsem měl jíst takové množství jídla a hodně pít. Dříve pro mě totiž slovo dieta znamenalo odříkání a hladovění. Věděl jsem, že bych se nezvládl trápit hlady.

 

Začal jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňoval?

 

Pevná pravidla, nárazové jídelníčky a pravidelné konzultace s výživovou poradkyní Lucií Michalcovou. A super bylo, že jsem prostě jedl a přitom hubl.

 

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

 

Nepít alkohol, pravidelné stravování a zvýšená konzumace zeleniny a ovoce. To jsem dříve tak nějak opomíjel.

 

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbil?

 

Asi pomáhaly, nejsem schopen porovnat, když ale za ně dáte ty peníze, tak se o to víc snažíte. Což je samozřejmě motivující.

 

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké změnit své stravovací návyky?

 

Ani ne, je třeba jen dodržovat nastavená pravidla. A pak už to jde vlastně samo.

 

Jak se cítíte nyní lehčí o 45 kg?

 

Být štíhlý je super pocit. Hned se cítím minimálně o deset let mladší.

 

Přidal jste ke změně životního stylu také cvičení?

 

První 3 měsíce jen badminton, po té běhání a cvičení ve fitness centru.

 

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

 

Zatím ano, chci dosáhnout své vysněné hmotnosti 90 kg. Děkuju milému kolektivu ve výživové poradně.


* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Martin to s naší pomocí zvládl. Pomůžeme i vám. Začněte stejně jako Martin. Odešlete vyplněný formulář a přijďte na nezávaznou konzultaci.

Správné hubnutí Konzultace stojí 527 Kč. Získáte bioimpendanční analýzu těla (% podkožního tuku, viscerální tuk, metabolický věk, hmotnost svalové hmoty, atd.) + vysvětlení výsledků poradcem.
Správné hubnutí Specialista odhalí chyby ve vašem jídelníčku. Zjistí, proč se vám nedaří zhubnout. Navrhne vám plán hubnutí. Jako bonus získáte 3denní jídelníček pro inspiraci.
Správné hubnutí Dle výsledků analýzy vašeho těla si společně s výživovým poradcem vyberete bylinný produkt k podpoře organismu. Bylinky k odbourání tuku nebo přebytečné tekutiny v těle, či k detoxikaci organismu.

Běžná cena na trhu 700 Kč
Souhlasím se zpracováním osobních údajů