Lucie Vokurková (32 let)

předtím

předtím

potom

potom

-48 kg

Raduje se paní Lucie Vokurková, která ve výživové poradně NATURHOUSE v Žatci nejen výrazně zeštíhlela, ale především si zlepšila svůj zdravotní stav. Díky tomu se může atraktivně oblékat a vůbec se cítit plná energie a sebevědomí.

 

Lucko, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

 

Rozhodnutí se sebou opravdu něco udělat. Se svou váhou bojuji již od útlého dětství, byla jsem vlastně taková dietářka od malička. Váha byla vždy jak na houpačce. Do nejvyšších hodnot se čísla na osobní váze dostala až po porodu mého druhého syna. Na přelomu roku 2011 a 2012, kdy následkem toho, že jsem přestala kouřit, se vyšplhala váha do závratných výšin.

 

Každý rok jsem si dávala novoroční předsevzetí, že zhubnu, ale v roce 2016 jsem svému slovu opravdu dostála a aby se opět nestalo, že mě to po nějaké době opustí a vrátím se zpět ke svým stravovacím návykům (tak jak se stávalo předešlé roky), navštívila jsem výživovou poradnu NATURHOUSE v Žatci, kde se mne ujala paní Dvořáková a následně výživová poradkyně Martina Slanařová.

 

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

 

Opravdu to pro mne bylo velice zásadní. Každý týden měření, vážení, shrnutí celého týdne a nakopnutí na ten další. Výsledky mého odhodlání a pevné vůle, které byly téměř každou návštěvu vidět, dále vlídná slova poradkyně, chvála, podpora a porozumění byly takovou další motivací vydržet.

 

Přirovnala bych pozici mé výživové poradkyně k „parťákovi“ a trenérovi. Parťák, protože se říká, že „ve dvou se to lépe táhne“ a díky jsem v tom nikdy nebyla sama, a trenér, protože každý sportovec má svého trenéra, který ho podporuje, říká mu, co dělá dobře nebo špatně a dává mu rady k tomu, aby byl lepší a dosáhl svého cíle.

 

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

 

Především produkty na zadržovanou vodu, například mi velice chutnaly ovocné extrakty typu ampule FLUICIR. Dále si v mém jídelníčku našla místo vláknina FIBROKI, se kterou jsem z počátku měla trošku problém, a pak mé nejoblíbenější suchary a sušenky FIBROKI. Velice chutný a výživný start nového dne.

 

Snídaně jsem se naučila stavět především na těchto produktech a mám v plánu u nich také zůstat nadále, protože mi to opravdu vyhovuje.

 

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké změnit své stravovací návyky?

 

Z počátku ano. Spíš tedy všechno to množství jídla sníst a v intervalech 2,5 – 3 hodiny se opět najíst. Jídla bylo najednou strašně moc, měla jsem pocit, že jím v jednom kuse, a na to jsem opravdu nebyla zvyklá. Bylo to také náročnější z hlediska času.

 

Pro svou rodinu vařím stále stejně jako předtím a já jsem si změnila jídelníček od základu a celou dobu si vařím jídlo zvlášť, každou porci ať už na oběd nebo večeři (pokud není zrovna večeře studená).

 

Každý den si připravuji jídlo do zaměstnání, když mám s dětmi kroužky, beru si svačinu sebou do kabelky. Když jedeme s rodinou na výlet, mám jídlo v krabičkách, tak aby se nestalo, že bych nějaké jídlo vynechala. Je to někdy opravdu docela náročné, ale i při zaměstnání, domácnosti, dětech a ostatních aktivitách to všechno jde, jen musí člověk opravdu chtít.

 

Jak se cítíte nyní lehčí o 48 kg?

 

Velice dobře. Jak po fyzické, tak i psychické stránce. Je opravdu hezké slyšet chválu z úst manžela, dětí, rodiny, přátel a lidí z mého okolí, protože změna je opravdu zásadní a nepřehlédnutelná. Otevřely se mi i možnosti lépe se oblékat a myslím, že i to je pro každou ženu odměna.

 

Oproti dřívějšku mám více energie a už se těším na hezké počasí, kdy se nám otevře opět více možností pro aktivity s rodinou.

 

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

 

Určitě ano. Nejen pro produkty, které jsem si oblíbila a které mám v plánu dále zařazovat do svého jídelníčku, ale i na kontrolní měření a vážení. Metodu NATURHOUSE jsem si oblíbila, vlastně jsem tento způsob hubnutí nikdy nevnímala jako dietu, spíš jsem změnila od základu svůj životní styl, který mi velice vyhovuje a hlavně mě baví a jsem přesvědčená, že u tohoto způsobu stravování již zůstanu.

 

Navíc výživovou poradkyni Martinu vždy ráda uvidím, protože jsem jí velice vděčná, že mi po celou dobu byla oporou a dovedla mne k mému cíli. Patří jí opravdu velké díky.


* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Lucie to s naší pomocí zvládla. Pomůžeme i vám. Začněte stejně jako Lucie. Odešlete vyplněný formulář a přijďte na nezávaznou konzultaci.

Správné hubnutí Konzultace stojí 527 Kč. Získáte bioimpendanční analýzu těla (% podkožního tuku, viscerální tuk, metabolický věk, hmotnost svalové hmoty, atd.) + vysvětlení výsledků poradcem.
Správné hubnutí Specialista odhalí chyby ve vašem jídelníčku. Zjistí, proč se vám nedaří zhubnout. Navrhne vám plán hubnutí. Jako bonus získáte 3denní jídelníček pro inspiraci.
Správné hubnutí Dle výsledků analýzy vašeho těla si společně s výživovým poradcem vyberete bylinný produkt k podpoře organismu. Bylinky k odbourání tuku nebo přebytečné tekutiny v těle, či k detoxikaci organismu.

Běžná cena na trhu 700 Kč
Souhlasím se zpracováním osobních údajů