Vladimír Konečný (38 let)

předtím

předtím

potom

potom

-32 kg

Pan Vladimír Konečný dokázal během 1 roku zhubnout 32 kg s podporou výživových poradkyň NATURHOUSE v brněnské Olympii a na náměstí Svobody. Je z něj úplně jiný člověk. Je aktivnější, veselejší, spokojenější, pohyblivější a vůbec se cítí skvěle. To se pak odráží také na jeho pracovních výkonech i v osobním životě. Moc Vám, pane Vladimíre, gratulujeme!

 

Vladimíre, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

 

Náhoda. Jednoho dne jsem procházel s kamarádkou v brněnské Olympii a oba jsme si stěžovali, že si nemůžeme koupit oblečení podle našich představ. Před výživovou poradnou NATURHOUSE nás zastavila slečna, která nám nabídla měření tuku a tak to začalo...

 

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

 

Uvítala mě usměvavá dietoložka Mgr. Soňa Lovichová. První krok bylo detailní měření váhy (tuk, voda) a stanovení vlastního cíle, já si stanovil 90 kg. Proběhlo poučení o tom, jaké jídlo a pití vynechat a následně jsem dostal jídelníček na první týden. Celé sezení netrvalo déle než 30 minut. Konzultace byla příjemná a srozumitelná.

 

Začal jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňoval?

 

Celá metoda má základy v jídle, které je běžně k dostání v obchodech. Nejedná se tedy o žádnou koktejlovou nebo krabičkovou dietu. Během celé doby v hubnoucí fázi jsem neměl hlad a hubnutí šlo velmi dobře. Musím se zmínit i o trpělivosti výživové poradkyně Soni Lovichové. Vyplatilo se :-)

 

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

 

Vždy jsem se těšil za příjemnými lidmi z NATURHOUSE. Prvních 6 měsíců jsem navštěvoval pobočku v Olympii a druhou polovinu jsem navštěvoval pobočku na náměstí Svobody v Brně, kterou vede výživová poradkyně Iva Bednaříková. Pracovně jsem byl totiž více ve středu města, proto jsem přešel do péče této pobočky na náměstí Svobody.

 

Mohu říci, že profesionalita s lidským přístupem je základem obou poboček. Každá konzultace byl krok vpřed a získal jsem nové znalosti nejen o jídle, ale také o sobě samém.

 

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

 

Začal jsem snídat, přestal jsem pít alkohol a jíst sladkosti. Jedl jsem velmi mnoho zeleniny, kvalitní bílkoviny, důležitá byla také pravidelnost.

 

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbil?

 

Všechny produkty, které jsem vyzkoušel, byly určeny cíleně např. na spalování tuku nebo odvodnění. Nejvíce jsem si oblíbil vlákninu FIBROKI, sušenky PEIPAKOA  BAMBOU a čaje INFUNAT. Paní poradkyně mi pokaždé vysvětlila, proč a na co je doplněk určen.

 

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

 

Bylo to jednodušší, než jsem si myslel. Bez diety a hladu jsem se projedl ke štíhlosti.

 

Jak se cítíte nyní lehčí o 32 kg?

 

Jsem rychlejší, aktivnější a veselejší. Spokojený, pohyblivější, cítím se skvěle.

 

Kombinoval jste hubnutí se cvičením?

 

Ani moc ne. Rekreačně kolo nebo lehčí turistika. Jak říká jedno pravidlo: 80 % strava a 20 % pohyb funguje velmi dobře.

 

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

 

Ano, vždy se rád zastavím. Nejen kvůli kontrole váhy, ale i za fajn lidmi. Děkuji za podporu oběma výživovým poradkyním Soně Lovichové a Ivě Bednaříkové.


* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Vladimír to s naší pomocí zvládl. Pomůžeme i vám. Začněte stejně jako Vladimír. Odešlete vyplněný formulář a přijďte na nezávaznou konzultaci.

Správné hubnutí Poradce vás zváží, změří a probere váš životní styl. Jako bonus obdržíte 3denní jídelníček zdarma na vyzkoušení.
Správné hubnutí Sestavíme vám dlouhodobý jídelníček a urovnáme vaše stravovací návyky.
Správné hubnutí Poradíme vám, jak si novou váhu udržet a předejít jo-jo efektu.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů