Dopřejte tělu dostatek zdravé energie a zapomeňte na únavu

Po vydatném spánku se necítíte odpočatí a nemáte energii ani na oblíbené činnosti? Zdrojem naší energie je především vyvážená strava, která ovlivňuje kvalitu spánku, hladinu cukru v krvi nebo hormonální rovnováhu. Ne nadarmo se říká, že jste to, co jíte.

I vám pomůžeme najít vhodnou cestu a ukážeme, jak snadno můžete svůj život změnit.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Jitka -24 kg

  Každý týden jsem na konzultaci viděla výsledek, jak na váze, tak kolem pasu, břicha a boků. Je to super pocit moci si koupit oblečení v menší velikosti. Celkově se cítím lépe, svěží, plná energie.

  Přečíst celý příběh
 • Bohumila -18 kg

  Cítím se skvěle, mám zvýšené sebevědomí, více energie, nezadýchávám se. Lidé kolem mě mi říkají, že vypadám lépe než dřív, což mě moc těší. Hlavně jsem ráda, že obléknu věci, které jsem nosila dřív.

  Přečíst celý příběh
 • Jana -29 kg

  Hned po prvním měsíci jsem pociťovala rozdíl. Jednalo se hlavně o to, že jsem nebyla tolik unavená a cítila se svěží a nabitá energií. Když se zamýšlím nad tím, jak jsem strašně dlouho chtěla zhubnout, tak nechápu, proč jsem do toho nešla dříve.

  Přečíst celý příběh
 • Lenka -22 kg

  Po celou dobu hubnutí jsem se netrápila tím, že držím nějakou dietu, protože to bylo spíš o změně jídelníčku. Takže ne, tentokrát to těžké nebylo. Cítím se lépe a nejsem tolik unavená. Také se mi upravil kolísavý krevní tlak.

  Přečíst celý příběh
 • Marcela -33 kg

  Dostalo se mi nespočet pochval, navléknu se do oblečení, na které jsem před tím jen koukala, jsem spokojená a mám energie na rozdávání, co víc si přát?

  Přečíst celý příběh
 • Lenka -25 kg

  To se snad nedá ani slovy popsat a člověk, který to nezažil, nemůže pochopit, jak se cítím. Je mi jednoduše skvěle. Mám hodně energie, nemusím tolik spát a stejně jsem odpočatější než dříve.

  Přečíst celý příběh
 • Martin -45 kg

  Docela mě překvapilo, že jsem měl jíst takové množství jídla a hodně pít. Dříve pro mě totiž slovo dieta znamenalo odříkání a hladovění. Věděl jsem, že bych se nezvládl trápit hlady. Být štíhlý je super pocit. Hned se cítím minimálně o deset let mladší.

  Přečíst celý příběh

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Přijďte na nezávaznou konzultaci. Díky ní získáte

 • Detailní informace o vašem těle

  Přesně vás zvážíme, změříme a najdeme řešení, se kterým se vašemu tělu uleví. Mimo jiné zjistíte, kolik máte tuku mezi orgány, který zvyšuje hladinu kortizolu v těle a způsobuje slabost, únavu a apatii. Poradíme vám, jak se ho zbavit.

 • Jídelníček na míru

  Zkonzultujeme, co a kdy jíte a upozorníme na chyby, které mohou mít vliv na vaši únavu. Společně pak připravíme zdravější jídelníček, doporučíme dostupné a chutné potraviny, které vám dodají energii i novou chuť do života.

 • Změnu, kterou pocítíte dlouhodobě

  Vše jasně a podrobně vysvětlíme. Naučíme vás poznat, co a proč vám prospívá, proto si zdravou životosprávu dokážete jednoduše udržet i po skončení naší spolupráce.

Co můžete očekávat?

Konzultace se specialistou na výživové poradenství NATURHOUSE bezplatně

Každý týden zkonzultujeme vaše pokroky, doporučíme změny s ohledem na váš zdravotní stav nebo aktuální životní situaci. Vždy budeme respektovat váš názor.

100% podporu a motivaci

Víme, že cesta ke změně může být složitá. Na té vaší vás budeme maximálně podporovat a pomůžeme ve chvílích, kdy byste – náhodou – ztráceli vůli.

Exkluzivní produkty NATURHOUSE

Naše produkty na bázi výtažků z bylin, ovoce a zeleniny podporují přirozenou funkci celého organismu a dodají potřebné látky, aby vaše tělo využilo veškerou energii. Produkty jsou to jediné, co u nás hradíte.

Chci diagnostiku a 3denní jídelníček na vyzkoušení

POUZE 527 KČ

Proč naše metoda funguje?

Spolupracujeme pouze s profesionálními poradci

Naši specialisté mají pro výkon své profese patřičné vzdělání. Díky tomu máte jistotu, že se svěříte do rukou, které vám pomůžou s úlevou od vašich problémů.

Zajímá nás výsledek spolupráce

Chceme, aby vám bylo lépe. A když vidíme, jak se vám vrací chuť do života, víme, že naše práce dává smysl.

Vědecky ověřená metoda

Středomořská strava, ze které vychází naše jídelníčky na míru, je mimořádně účinná pro snížení kortizolu v krvi, srovnání hormonální hladiny a celkové zvýšení energie.

20 let zkušeností a tisíce spokojených zákazníků

Naše pobočky úspěšně fungují přes 20 let po celém světě. Přidejte s k našim spokojeným zákazníkům, kterým jsme změnili život k lepšímu.

Rádi vám pomůžeme po celé České republice

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Konzultace stojí 527 Kč. Získáte bioimpendanční analýzu těla (% podkožního tuku, viscerální tuk, metabolický věk, hmotnost svalové hmoty, atd.) + vysvětlení výsledků poradcem.
Správné hubnutí Specialista odhalí chyby ve vašem jídelníčku. Zjistí, proč se vám nedaří zhubnout. Navrhne vám plán hubnutí. Jako bonus získáte 3denní jídelníček pro inspiraci.
Správné hubnutí Dle výsledků analýzy vašeho těla si společně s výživovým poradcem vyberete bylinný produkt k podpoře organismu. Bylinky k odbourání tuku nebo přebytečné tekutiny v těle, či k detoxikaci organismu.

Běžná cena na trhu 700 Kč
Souhlasím se zpracováním osobních údajů