Hubnutí po čtyřicítce je snadné. Když víte, jak na to.

Ukážeme vám, jak ze čtyřicítky udělat svá nejlepší léta.

Díky vyváženému jídelníčku se budete cítit lépe než ve dvaceti!

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Jitka -24 kg

  Každý týden jsem na konzultaci viděla výsledek, jak na váze, tak kolem pasu, břicha a boků. Je to super pocit moci si koupit oblečení v menší velikosti. Celkově se cítím lépe, svěží, plná energie.

  Přečíst celý příběh
 • Věra -27 kg

  Cítím se skvěle, koupím si na sebe pěkné oblečení. Začala jsem dokonce znovu po 30 letech lyžovat, v létě jezdím s rodinou na kole. Jsem krásná a mám se ráda.

  Přečíst celý příběh
 • Věra -11 kg

  Vnitřně lehčí víc než o 10.5 kg. Naopak mi to přidalo na sebevědomí. A i můj přítel oceňuje můj úbytek na váze a vnitřní proměnu. Ještě bych chtěla dodat, že už žádné léky na vysoký krevní tlak a cholesterol NEBERU.

  Přečíst celý příběh

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Přijďte na nezávaznou konzultaci. Díky ní získáte

 • Konkrétní rady, jak zhubnout po čtyřicítce

  Proč se vám najednou více tuku usazuje v oblasti břicha a jak se pneumatiky zbavit? Poradíme vám, jak nastartovat metabolismus, který se po čtyřicítce začal zpomalovat.

 • Přesnou diagnostiku vašeho těla

  Zjistíme, jak moc jste zavodněná, kde je ve vašem těle uložený tuk a vysvětlíme, jak organismu vrátit ztracenou rovnováhu. Z vašeho zdravotního stavu a vašich preferencí vyjdeme v doporučeném postupu hubnutí.

 • Důraz na vaši samostatnost

  Není důležité jen zhubnout, ale váhu si také udržet. Naučíme vás jíst tak, abyste v novém stravování bez problémů pokračovala i po skončení naší spolupráce – sama a nezávisle.

Co můžete očekávat?

Konzultace se specialistou na hubnutí NATURHOUSE každý týden bezplatně

Každý týden se setkáte s naším specialistou a společně zkonzultujete váš postup v dosažení vysněné váhy.

Již na první nezávazné konzultaci získáte přesnou diagnostiku vašeho těla.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány a může tak negativně působit na správné fungování organismu.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem kalorií, abyste hubli.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Nedostatečná hydratace organismu může stát za řadou zdravotních problémů a bránit vašemu hubnutí.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo cítí.

Individuální jídelníček, který je radost dodržovat

A to bez složitého vážení potravin a počítání kalorií. Jídelníčky na míru od nás jsou jednoduché na přípravu a vycházejí z chutné středomořské stravy plné důležitých látek a vitamínů.

 • Již z první konzultace si od nás jako bonus odnesete 3denní jídelníček zdarma na vyzkoušení.

Exkluzivní produkty NATURHOUSE

Naše potravinové doplňky jsou složené z výtažků z bylin, ovoce a zeleniny. Jsou na přírodní bázi, nastartují metabolismus a podpoří očistu organismu během hubnutí. Produkty jsou to jediné, co u nás hradíte.

Chci diagnostiku a 3denní jídelníček na vyzkoušení

POUZE 527 KČ

Proč naše metoda funguje?

Věříme ve středomořskou stravu

Vliv středomořské stravy na zdraví i redukci hmotnosti byl dokázán vědeckými studiemi. Je to jednoduchá a chutná cesta jak zhubnout přirozeně a trvale.

Víme, že každý klient je jiný

Dvacetileté tělo nehubne stejně, jako to čtyricetileté. Víme, že každý má své chutě i preference a jídelníček i doporučení vám přizpůsobíme podle vašich požadavků.

Není to JEN o hubnutí...

...ale o tom, abyste se znovu cítila skvěle ve svém těle. Díky zdravým stravovacím návykům se zbavíte nejen přebytečných kil, ale i zdravotních komplikací, které život s nadváhou může přinášet.

Spolupracujeme pouze s odborníky

Naši specialisté na hubnutí své práci skutečně rozumí, dělají ji rádi a neustále se v ní dále vzdělávají. Vám tak garantují skutečně 100% servis.

Rádi vám pomůžeme po celé České republice

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Konzultace stojí 527 Kč. Získáte bioimpendanční analýzu těla (% podkožního tuku, viscerální tuk, metabolický věk, hmotnost svalové hmoty, atd.) + vysvětlení výsledků poradcem.
Správné hubnutí Specialista odhalí chyby ve vašem jídelníčku. Zjistí, proč se vám nedaří zhubnout. Navrhne vám plán hubnutí. Jako bonus získáte 3denní jídelníček pro inspiraci.
Správné hubnutí Dle výsledků analýzy vašeho těla si společně s výživovým poradcem vyberete bylinný produkt k podpoře organismu. Bylinky k odbourání tuku nebo přebytečné tekutiny v těle, či k detoxikaci organismu.

Běžná cena na trhu 700 Kč
Souhlasím se zpracováním osobních údajů