Dietologie Kolín

Informace o pobočce

NATURHOUSE
Provozovatelem konzultací je společnost Naturhouse.
Chcete zhubnout a rozhodli jste se svěřit do rukou dietologa? Pak jste na správném místě. Navštivte dietologii Kolín a získejte v rámci konzultace zdarma jídelníček na míru, diagnostiku vašeho těla a odborná doporučení. S námi se vám podaří konečně zhubnout!
Pondělí
9:00 - 19:00
Úterý
Zavřeno
Středa
9:00 - 17:00
Čtvrtek
9:00 - 17:00
Pátek
Zavřeno
Sobota
Zavřeno
Neděle
Zavřeno

Adresa pobočky: Karolíny Světlé 151, 280 01 Kolín

Kdo o vás bude na pobočce pečovat?

Jana Šabatová
Jana Šabatová

Jana Šabatová

Dietoložka

Odkud do této pobočky klienti jezdí?

Chcete zhubnout, ale nevíte si rady? Nejste jediní. Obezita trápí stále více lidí a to různých věkových kategorií. Nevyhýbá se dokonce ani dětem. Pro někoho je hubnutí relativně snadné, ale jsou lidé, kterým jde váha dolů jen s obtížemi. Věděli jste, že hubnutí jde ruku v ruce s psychikou? Jestliže se necítíte psychicky dobře, pak ručička na váze bude o to více stagnovat. Jenže nadváha moc psychické pohody nepřidá. Jak se tedy z tohoto kolotoče dostat ven? Existuje vůbec nějaké řešení?

Nebojte se, řešení existuje a je snadnější, než byste si mysleli. Stačí se objednat do dietologické poradny, která se nachází také v Kolíně. Zde se vás ujme příjemný personál, který si ví rady. Hubnutí už nemusí být stres a hlavně brzy se dostaví výsledky