Dietologie Litoměřice

Informace o pobočce

NATURHOUSE
Provozovatelem konzultací je společnost Naturhouse.
Chcete zhubnout a rozhodli jste se svěřit do rukou dietologa? Pak jste na správném místě. Navštivte dietologii Litoměřice a získejte v rámci konzultace zdarma jídelníček na míru, diagnostiku vašeho těla a odborná doporučení. S námi se vám podaří konečně zhubnout!
Pondělí
8:00 - 17:00
Úterý
8:00 - 18:00
Středa
8:00 - 15:30
Čtvrtek
8:00 - 17:00
Pátek
8:00 - 15:00
Sobota
Nepravidelně
Neděle
Zavřeno

Adresa pobočky: Lidická 72/14, 412 01 Litoměřice

Kdo o vás bude na pobočce pečovat?

Radka Sahulová
Radka Sahulová

Radka Sahulová

Dietoložka

Odkud do této pobočky klienti jezdí?

Litoměřice
Terezín
Bohušovice nad Ohří
Lovosice
Liptovský Mikuláš
Ústí nad Labem
Trmice
Roudnice nad Labem

Jíte ve spěchu, někdy se ani nestihnete nasnídat a vše pak doháníte večer po práci, kdy si sednete k televizi s balíčkem chipsů? To jsou přesně ty špatné návyky, které když budete dodržovat, tak budete mít nadváhu v nejbližší době téměř jistou. V první řadě si najděte na jídlo čas, potřebujete mít na jídlo klid a pomalu si jej vychutnávat. Jestliže jej do sebe doslova nacpete co nejrychleji, tukové zásoby se vám budou vytvářet rychleji.

Je to snadné, žaludek vše nestihne ani zaznamenat, a už je sytý. Vy budete mít za chvíli opět hlad, nebo vás začne bolet břicho. Takhle tedy ne. Vyhněte se chybám ve stravování, a pokud nevíte, jak na to, raději se obraťte na specialisty. V Litoměřicích se nachází dietologická poradna, ve která vám rádi a ochotně pomohou.