Dietologie Litoměřice

Informace o pobočce

NATURHOUSE
Provozovatelem konzultací je společnost Naturhouse.
Chcete zhubnout a rozhodli jste se svěřit do rukou dietologa? Pak jste na správném místě. Navštivte dietologii Litoměřice a získejte v rámci konzultace zdarma jídelníček na míru, diagnostiku vašeho těla a odborná doporučení. S námi se vám podaří konečně zhubnout!
Pondělí
8:00 - 17:00
Úterý
8:00 - 18:00
Středa
8:00 - 15:30
Čtvrtek
8:00 - 17:00
Pátek
8:00 - 15:00
Sobota
Nepravidelně
Neděle
Zavřeno

Adresa pobočky: Lidická 72/14, 412 01 Litoměřice

Kdo o vás bude na pobočce pečovat?

Radka Sahulová
Radka Sahulová

Radka Sahulová

Dietoložka

Odkud do této pobočky klienti jezdí?

Jíte ve spěchu, někdy se ani nestihnete nasnídat a vše pak doháníte večer po práci, kdy si sednete k televizi s balíčkem chipsů? To jsou přesně ty špatné návyky, které když budete dodržovat, tak budete mít nadváhu v nejbližší době téměř jistou. V první řadě si najděte na jídlo čas, potřebujete mít na jídlo klid a pomalu si jej vychutnávat. Jestliže jej do sebe doslova nacpete co nejrychleji, tukové zásoby se vám budou vytvářet rychleji.

Je to snadné, žaludek vše nestihne ani zaznamenat, a už je sytý. Vy budete mít za chvíli opět hlad, nebo vás začne bolet břicho. Takhle tedy ne. Vyhněte se chybám ve stravování, a pokud nevíte, jak na to, raději se obraťte na specialisty. V Litoměřicích se nachází dietologická poradna, ve která vám rádi a ochotně pomohou.