Naturhouse Hradec Králové - Chelčického

Informace o pobočce

NATURHOUSE
Provozovatelem konzultací je společnost Naturhouse.
Stále se vám nedaří zhubnout a nevíte proč? Svěřte se do rukou nutričních specialistů z nutriční poradny Naturhouse Hradec Králové - Chelčického. Naučíme vás, jak se správně a zdravě stravovat. Dozvíte se, po jakých jídlech se cítíte unavení a po kterých jste plni energie. Budete hubnout přirozeně a bez hladovění. Všechny konzultace jsou v naší poradně zdarma!
Pondělí
9:00 - 17:00
Úterý
9:00 - 17:00
Středa
9:00 - 17:00
Čtvrtek
9:00 - 17:00
Pátek
9:00 - 12:00
Sobota
Zavřeno
Neděle
Zavřeno

Adresa pobočky: Pražské Předměstí, Chelčického 1055/13, 500 02 Hradec Králové

Kdo o vás bude na pobočce pečovat?

Ingrid Auersvaldová
Ingrid Auersvaldová

Ingrid Auersvaldová

Nutriční poradkyně

Myslete na vaše zdraví. Objednejte se na konzultaci zdarma ještě dnes!

Odkud do této pobočky klienti jezdí?

Pustit se do změny a začít hubnout nemusí být vůbec jednoduché. Hlavním strašákem je strach z toho, jestli to děláte dobře. Všechny tyto obavy rozptýlí jídelníček a plán sestavený na míru.

Zastavte se na pobočce Naturhouse Hradec Králové a na úvodní konzultaci se dozvíte všechno potřebné. Ze vstupních údajů, jako jsou výška, váha, věk a fyzická aktivita sestaví výživový poradce jídelníček, jehož cílem bude ztráta přebytečného tuku. Vaším úkolem je dodržování plánu. Případně se nebojte pokládat dotazy na průběžných konzultacích. S touto pomocí je úspěšné hubnutí o poznání jednodušší a snad i rychlejší, protože se vyhnete zbytečným chybám. Takže se podívejte do kalendáře a objednejte se na pobočku Naturhouse v Hradci Králové.