Naturhouse Jablonec nad Nisou

Informace o pobočce

NATURHOUSE
Provozovatelem konzultací je společnost Naturhouse.
Stále se vám nedaří zhubnout a nevíte proč? Svěřte se do rukou nutričních specialistů z nutriční poradny Naturhouse Jablonec nad Nisou. Naučíme vás, jak se správně a zdravě stravovat. Dozvíte se, po jakých jídlech se cítíte unavení a po kterých jste plni energie. Budete hubnout přirozeně a bez hladovění. Všechny konzultace jsou v naší poradně zdarma!
Pondělí
9:00 - 17:30
Úterý
9:00 - 17:30
Středa
8:00 - 18:30
Čtvrtek
8:00 - 16:30
Pátek
8:00 - 14:30
Sobota
Zavřeno
Neděle
Zavřeno

Adresa pobočky: Jugoslávská 543/2, 466 01 Jablonec nad Nisou

Kdo o vás bude na pobočce pečovat?

Denisa Benešová
Denisa Benešová

Denisa Benešová

Nutriční poradkyně

Myslete na vaše zdraví. Objednejte se na konzultaci zdarma ještě dnes!

Odkud do této pobočky klienti jezdí?

Jednou z těch „bláznivých“ diet je přesné počítání kalorií. Každý znalý výživový poradce, ale člověk, který má funkční mozek v hlavě, musí uznat, že nezáleží jen na množství přijatých kalorií, ale také jejich formě. Základem štíhlé postavy a také pevného zdraví je pravidelná a vyvážená strava, bohatá na vitamíny, minerály, a další důležité látky. Počítání kalorií tak dělá jen ubohou a malou část hubnoucího procesu a navíc zcela špatně.

Výsledným efektem je to, že se stejně nezhubne, anebo opětovně přibere, pokud se dotyčný zcela nezblázní. Odlišnou, ale fungující metodou používají v Naturhouse v Jablonci nad Nisou, kde mají ke každému individuální přístup.