Naturhouse Jihlava

Informace o pobočce

NATURHOUSE
Provozovatelem konzultací je společnost Naturhouse.
Stále se vám nedaří zhubnout a nevíte proč? Svěřte se do rukou nutričních specialistů z nutriční poradny Naturhouse Jihlava. Naučíme vás, jak se správně a zdravě stravovat. Dozvíte se, po jakých jídlech se cítíte unavení a po kterých jste plni energie. Budete hubnout přirozeně a bez hladovění. Všechny konzultace jsou v naší poradně zdarma!
Pondělí
Zavřeno
Úterý
9:00 - 17:00
Středa
9:00 - 17:00
Čtvrtek
9:00 - 17:00
Pátek
Zavřeno
Sobota
Zavřeno
Neděle
Zavřeno

Adresa pobočky: Palackého 44, 586 01 Jihlava

Kdo o vás bude na pobočce pečovat?

Hana Konopková
Hana Konopková

Hana Konopková

Nutriční poradkyně

Myslete na vaše zdraví. Objednejte se na konzultaci zdarma ještě dnes!

Odkud do této pobočky klienti jezdí?

Nevěřte reklamám, které za užívání tabletek slibují štíhlou postavu. Je to sice poněkud matoucí, ale pokud by takové přípravky skutečně zabíraly, již dávno by je lékaři používali k léčbě obezity. Tím by tak u svých pacientů eliminovali riziko vzniku řady chorob a také snáze provedli potřebná vyšetření, pro rozpoznání případné nemoci již v prvním stádiu.

Lidé, kteří chtějí být hubení, nemohou jen nečinně přihlížet svému nicotnému počínání v oblasti redukce tělesné hmotnosti, ale je potřeba aby pro své tělo a zejména zdraví něco udělali. V Naturhouse, jež je v obchodním centru City park v Jihlavě. Nebudou slibovat, ale povedou k vás rovnou ke štíhlé postavě.