Naturhouse Nový Jičín

Informace o pobočce

NATURHOUSE
Provozovatelem konzultací je společnost Naturhouse.
Stále se vám nedaří zhubnout a nevíte proč? Svěřte se do rukou nutričních specialistů z nutriční poradny Naturhouse Nový Jičín. Naučíme vás, jak se správně a zdravě stravovat. Dozvíte se, po jakých jídlech se cítíte unavení a po kterých jste plni energie. Budete hubnout přirozeně a bez hladovění. Všechny konzultace jsou v naší poradně zdarma!
Pondělí
8:30 - 16:00
Úterý
8:30 - 16:00
Středa
8:30 - 16:00
Čtvrtek
8:30 - 16:00
Pátek
Zavřeno (popř. dle objednání)
Sobota
Zavřeno
Neděle
Zavřeno

Adresa pobočky: Hoblíkova 593/1, 741 01 Nový Jičín

Kdo o vás bude na pobočce pečovat?

Miroslava Danková
Miroslava Danková

Miroslava Danková

Nutriční poradkyně

Myslete na vaše zdraví. Objednejte se na konzultaci zdarma ještě dnes!

Odkud do této pobočky klienti jezdí?

Snažíte se získat štíhlou postavu, ale neustále to odkládáte, nebo se bezhlavě vrháte do prazvláštních postupů hubnutí, které sice slibují extrémně rychlé a účinné snížení váhy, ale také mají velice striktní a zvláštní pravidla. Takovým způsobem můžete zhubnout, jenže za krátkou dobu všechno naberete zpět. Zaručený způsob, jak si poškodit zdravé procesy v těle, zejména trávení.

Pro skutečné snížení váhy je potřeba se svěřit do rukou odborných a znalých pracovníků, konkrétně výživových poradců z Naturhouse v Novém Jičíně, kteří ke každému klientovi postupují individuálně a sledují jeho počítání. Příjemnou metodou vám poradí co dělat a následně vás motivují k lepším výsledkům. Budete se cítit báječně.