Naturhouse Ostrava - Forum Nová Karolina

Informace o pobočce

NATURHOUSE
Provozovatelem konzultací je společnost Naturhouse.
Stále se vám nedaří zhubnout a nevíte proč? Svěřte se do rukou nutričních specialistů z nutriční poradny Naturhouse Ostrava - Forum Nová Karolina. Naučíme vás, jak se správně a zdravě stravovat. Dozvíte se, po jakých jídlech se cítíte unavení a po kterých jste plni energie. Budete hubnout přirozeně a bez hladovění. Všechny konzultace jsou v naší poradně zdarma!
Pondělí
9:00 - 17:00
Úterý
9:00 - 17:00
Středa
9:00 - 17:00
Čtvrtek
9:00 - 17:00
Pátek
9:00 - 17:00
Sobota
Zavřeno
Neděle
Zavřeno

Adresa pobočky: Jantarová 3344/4, 702 00 Ostrava

Kdo o vás bude na pobočce pečovat?

Irena Koudelová
Irena Koudelová

Irena Koudelová

Nutriční poradkyně

Lucie Ochodková
Lucie Ochodková

Lucie Ochodková

Asistentka

Myslete na vaše zdraví. Objednejte se na konzultaci zdarma ještě dnes!

Odkud do této pobočky klienti jezdí?

Netrapte se při pohledu do zrcadla tím, že není vaše tělo takové, jaké byste si přáli, a ihned s tím začněte něco dělat. Aby vás již tukové zásoby neomezovaly v pohybu, nebyly terčem posměchu okolí a abyste se jich jednou provždy zbavili, k tomu je nutné vědět přesně co dělat.

Zkrátka a dobře to chce odbornou pomoc, kterou může snadno získat v Naturhouse, který sídlí v obchodním centru Karolína v Ostravě. Zde vám bude poskytnut individuální plán, sestaven na základě úvodní konzultace, který zajistí postupné snižování tělesné váhy a dopracování se k vysněné postavě. Čím dříve absolvujete úvodní konzultaci, tím dříve se budete moci štíhlou postavou chlubit.